Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? Aktor wystąpił w wielu polskich filmach i serialach, wszyscy go znają
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 07.02.2021 23:38

Poznajecie? Aktor wystąpił w wielu polskich filmach i serialach, wszyscy go znają

para
Fot. dorotachotecka, Instagram

Poznajecie aktora ze zdjęcia? Zagadka wcale nie jest taka łatwa do rozwiązania, a młody mężczyzna ma na sobie zaskakującą stylizację. Aż trudno uwierzyć, zdjęcie przedstawia znanego dziś wszystkim Radosława Pazurę… Fotografia ma już 30 lat.

Dorota Chotecka na swoim profilu na Instagramie udostępniła zdjęcie swojego męża. Z pewnością nie jest łatwo go rozpoznać, bujne loki, wąsy, dziś aktor zdecydowanie już się tak nie nosi.

Dorota Chotecka: Zakochałam się… kiedyś!

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są jedną z najtrwalszych par rodzimego show-biznesu. Są ze sobą od 1993 roku, a pobrali się dopiero 10 lat później, w 2003 roku. Piękna ceremonia odbyła się w romantycznym Rzymie.

Niestety wkrótce po tym wydarzeniu, aktor uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Radosław Pazura długo walczył, by wrócić do siebie. Na szczęście proces leczenia był pomyślny i Pazura wrócił do pełnej sprawności.

Z kolei w 2007 roku na świat przyszła córka pary Klara. Małżeństwo chętnie opowiada o swoim związku, oboje mają też skłonność do sentymentów. Dorota Chotecka opublikowała zdjęcia z początków znajomości pary. Fotografie skomentowała dowcipnie:

Zakochałam się… kiedyś! O gustach się nie dyskutuje. Wspaniałej soboty, kochani!

Fani śmiali się z zabawnego komentarza i absolutnie nie dyskutowali z gustem aktorki, za to chwalili:

– Jesteście Państwo jednymi z nielicznych w show-biznesie, którzy w tej miłości jesteście w stanie wytrwać. I tak trzymać – komentuje jeden z internautów.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka u Krzysztofa Ibisza

Para gościła ostatnio w programie Krzysztofa Ibisza Demakijaż. Tam przyznała, że początki ich znajomości nie były łatwe. Przede wszystkim dlatego, że mama aktorki martwiła się o to, czy mężczyzna trudniący się tym samym zawodem poradzi sobie z utrzymaniem rodziny.

Pazura pragnął być także romantyczny, dlatego powiedział, że gdy zobaczył swoją żonę, porównał ją do Marilyn Monroe. Chotecką rozbawiło to porównanie i wyjawiła, co tak naprawdę spodobało się jej mężowi:

Guzik prawda, nogi mu się moje podobały – mówiła rozbawiona.

Para ma niezwykłe poczucie humoru i radość ze swojego związku. Są prawdziwym przykładem do naśladowania.

Zobacz zdjęcia:

aktor

Dorota Chotecka pokazała zdjęcie męża z przeszłości.

aktor

Para poznała się niemal 30 lat temu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: