Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszkę Michalską pokochali za rolę Krysi w "Lokatorach". Co teraz u niej słychać?
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 24.04.2023 20:17

Agnieszkę Michalską pokochali za rolę Krysi w "Lokatorach". Co teraz u niej słychać?

Agnieszka Michalska
fot. KAPiF

Agnieszka Michalska przed laty zyskała dużą rozpoznawalność dzięki roli Krysi w serialu komediowym “Lokatorzy”. Aktualnie zmieniła profesję i działa w innej branży niż aktorstwo. Wyprowadziła się także ze stolicy.

Aktorka podkreśliła, że udział w “Lokatorach” otworzył jej na początku XXI wieku drzwi do kariery. Dzięki obecności medialnej zyskało też prywatne życie Agnieszki Michalskiej. Poznała swojego przyszłego męża - Mariusza Drężka, z którym mają już prawie dorosłego syna.

 

Agnieszka Michalska zmieniła swoje życie

Aktorka jest świeżo po 50 roku życia. Po zakończeniu emisji serialu, który dał jej największą sławę, nie zniknęła z innych produkcji TVP. Można było ją zobaczyć w “Ojcu Mateuszu”, czy “Na dobre i na złe”. Aktywnie grała także w teatrze.

Przez 15 lat Agnieszka Michalska tworzyła szczęśliwe małżeństwo z mężem. W 2017 roku jednak doszło pomiędzy nimi do rozwodu. Do przełomowych, życiowych decyzji aktorkę popchnęła… pandemia. To w jej trakcie Agnieszka postanowiła opuścić Warszawę.

Hiszpanów zamurowało. Tak wczoraj Anna Lewandowska pokazała się w tłumie ludzi

Aktualna pracy Agnieszki Michalskiej

Aktualnie kobieta mieszka w Mrągowie i pracuje jako dyrektorka miejscowej ośrodka kultury.

- Korzystam z doświadczenia, które zdobyłam podczas rocznego pobytu w Nowym Jorku, z mojego doświadczenia producenckiego, teatralnego, filmowego, telewizyjnego - powiedziała Agnieszka Michalska w rozmowie z “Dzień Dobry TVN”.

Do Stanów aktorka wyleciała w 1998 roku na praktyki w studiu zajmującym się produkcją filmów dokumentalnych.

Agnieszka Michalska realizuje się również, jako sterniczka

Agnieszka Michalska przez mieszkanie na Mazurach zrobiła nawet patent sternika, dzięki czemu może swobodnie pływać na żaglówkach. To miła odskocznia od codziennych obowiązków.

Pomimo tego, że kobiety nie zobaczymy już w show-biznesie, to nadal prowadzi ona swoje konto w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas przypomina o sobie fanom. Ostatnio składała im życzenia z okazji świąt Wielkanocnych i pokazała też piękne kadry natury.

Źródło: jastrzabpost.pl

Tagi: lokatorzy