Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Litwin po operacji. Wydała apel do fanów
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 08.01.2022 16:47

Agnieszka Litwin po operacji. Wydała apel do fanów

nagranie
fot. twitter.com/@AhmedShalaby51

Agnieszka Litwin – gwiazda kabaretu Jurki walczy z rakiem. Na swoim Instagramie poinformowała fanów, że jest już po zabiegu. Jak czuje się artystka?

Badajcie się, dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi – zaapelowała aktorka.

Agnieszka Litwin po operacji. Zaapelowała do fanów

Agnieszka Litwin pod koniec 2021 roku wyznała na swoim Instagramie, że walczy z rakiem. Sama wyczuła u siebie niepokojące sygnały, dzięki czemu bardzo szybko udała się do lekarza. Specjalista potwierdził guza.

Gwiazda kabaretu Jurki od początku choroby była pełna optymizmu. Przede wszystkim cieszy się, że problem zdrowotny zdiagnozowano u niej na tyle wcześnie, by w niedługim czasie mogła odzyskać zdrowie.

Róbcie to, dotykajcie się, macajcie, słuchajcie sygnałów, jakie wysyła Wam organizm i ich nie lekceważcie. Im szybciej coś wykryjecie, tym szybciej wrócicie do życia – apelowała wówczas do internautów.

Na początku nowego roku aktorka trafiła do szpitala w Opolu i właśnie poinformowała w social mediach, że jest po operacji. Na szczęście czuje się dobrze i jest bardzo wdzięczna swoim lekarzom. Skierowała znów kilka słów w stronę swoich obserwatorów.

Ja już po zabiegu kochani. Dziękuję bardzo całemu Personelowi Opolskiego Centrum Onkologii w Opolu Opolskie Centrum Onkologii im. prof. Tadeusza Koszarowskiego w Opolu. Badajcie się, dbajcie o siebie i bądźcie zdrowi – napisała na Instagramie.

Życzymy Agnieszce jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Zobacz post:

Źródła: Super Express, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie