Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kotońska: ,,Nie jesteśmy idealną rodziną”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 31.03.2021 10:38

Agnieszka Kotońska: ,,Nie jesteśmy idealną rodziną”

agnieszka kotońska
fot. screen z YouTube @TTV

Agnieszka Kotońska na swoim oficjalnym profilu opublikowała wyjątkowo szczere wyznanie na temat bliskich. Gwiazda programu Gogglebox. Przed telewizorem zwróciła uwagę na fakt, że idealna rodzina nie istnieje. Jej wypowiedź wywołała zaskoczenie wśród fanów.

Agnieszka Kotońska od momentu pojawienia się w produkcji TTV cieszy się ogromną popularnością. Fani programu Gogglebox. Przed telewizorem z miejsca ją polubili, dlatego też każda jej wypowiedź w mediach społecznościowych cieszy się szeroką popularnością. Tak było też i tym razem, gwiazda zaskoczyła wyznaniem o swojej rodzinie.

Agnieszka Kotońska: Gogglebox. Przed telewizorem

Agnieszka Kotońska na swoim oficjalnym profilu na platformie Instagram opublikowała obszerny wpis, który poświęciła swojej rodzinie. Gwiazda już na początku zaznaczyła, że idealna rodzina nie istnieje i tylko od nas samych zależy, jak będą układały się nasze relacje z bliskimi.

Wiele osób mogło być szczerze zaskoczonych słowami Agnieszki Kotońskiej, w których dała do zrozumienia, że i w jej życiu zdarzają się trudne momenty.

Nie, nie jesteśmy idealna rodziną, bo takich nie ma, kłócimy, płaczemy, śmiejemy się razem, ale na tym opiera się rodzina !! Wspólne tematy do rozmów, do płaczu i do kłótni – wymienia gwiazda.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W dalszej części publikacji Agnieszka Kotońska podkreśla, że tak naprawdę najważniejsza jest miłość. Kłótnie i sprzeczki pojawiają się i będą się pojawiać, jednak najważniejsze jest to, by pamiętać, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Najważniejsze ze razem idziemy przez życie i wierzymy, że świat jest piękny, kolorowy i ludzie mają do siebie wzajemny szacunek (tego dziś brakuje), ale wiara w ludzi nigdy nie przestanie mnie zadziwiać! W tym całym zakręconym świecie życzę Wam kochani tylko MIŁOŚCI czytamy na profilu Agnieszki Kotońskiej.

Agnieszka Kotońska rodzina

Agnieszka Kotońska jest szczęśliwą żoną i matką. Uczestniczka programu Gogglebox w programie występuję u boku męża Artura i syna Dajana, który przyszedł na świat, gdy miała 16 lat.

Rodzina Agnieszki Kotońskiej błyskawicznie zyskała sympatię widzów, dzięki swojej otwartości i niezwykle trafnym wypowiedziom. Dzięki programowi Agnieszka Kotońska bardzo szybko stała się osobą medialną – jej profil na Instagramie obecnie obserwuje ponad 300 tys. użytkowników.

Gwiazda regularnie publikuje przeróżne treści na swoim profilu, w tym także reklamy testowanych przez siebie produktów. Fani zatem nie mogą narzekać na brak odzewu z jej strony, na jej profilu codziennie znajdą coś dla siebie.

Jednak nie wszystko, co publikuje Agnieszka Kotońska, spotyka się z aprobatą jej obserwatorów. Jakiś czas temu pisaliśmy o zdjęciu, które pojawiło się na jej profilu. Fani wówczas byli niezwykle zdziwieni odmienionym wyglądem swojej idolki, więcej na ten temat możecie przeczytać >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com