Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z twarzą Agnieszki Kotońskiej? Ludzie nie mogą uwierzyć w jej prawdziwy wiek
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 08.10.2020 00:21

Co się stało z twarzą Agnieszki Kotońskiej? Ludzie nie mogą uwierzyć w jej prawdziwy wiek

agnieszka kotońska
fot. screen z YouTube @TTV

Agnieszka Kotońska nie przestaje zadziwiać internautów, niedawno w jej mediach społecznościowych pojawiło się pewne zdjęcie. Wszyscy pytają, co się stało z jej twarzą. Gwiazda TTV jest nie do poznania.

Agnieszka Kotońska dodała niedawno zdjęcie, którym zadziwiła wszystkich. Fani nie mogą uwierzyć w to, co stało się z jej twarzą. Swojemu wielkiemu zdumieniu dali upust w licznych komentarzach zamieszczanych pod postem. Aż ciężko uwierzyć w prawdziwy wiek gwiazdy programu TTV Gogglebox. Przed telewizorem. Poznajecie ją?

Agnieszka Kotońska zachwyciła fanów

Gwiazda znana widzom głównie dzięki programowi TTV Gogglebox. Przed telewizorem aktywnie udziela się na swoim koncie na Instagramie. Jedno ze zdjęć, które opublikowała, wzbudziło szczególną uwagę. Z pozoru nie jest ono szczególnie zadziwiające, ponieważ gwiazda zrobiła zwykłe selfie, których na jej koncie jest sporo. Niemniej jednak fani dostrzegli coś bardzo zaskakującego. Ich zdaniem gwiazda wygląda na zdjęciu dużo młodziej niż zwykle. Pod postem można przeczytać mnóstwo pochlebiających Agnieszce komentarzy, w których obserwujący wyrażali swój zachwyt.

Popularna Agnieszka Kotońska uwielbia dzielić się z fanami nowinkami z jej życia prywatnego i zawodowego. Jej konta na mediach społecznościowych są regularnie uzupełniane nowymi fotografiami czy wpisami, w których opisuje swoje przeżycia i udziela się w komentarzach. Nie da się ukryć, że selfie zrobiło wielkie wrażenie na jej fanach.

  1. Nakaz noszenia maseczek, konieczność pozostania w domu przy określonej temperaturze. Europejski kraj przedłuża stan wyjątkowy
  2. Mieszkający w domach zapłacą po 900 złotych, w mieszkaniach po 700 złotych. Nowa opłata ma być nie do obejścia
  3. Wstrząsające wieści TVP, wszyscy do końca mieli nadzieję. Niestety, dzisiaj potwierdził się czarny scenariusz

Kim jest Agnieszka Kotońska?

Agnieszka Kotońska jest znaną influencerką i celebrytką. Program Gogglebox. Przed telewizorem niewątpliwie przyniósł jej największa rozpoznawalność i popularność. Przypomnijmy, że program polega na tym, że uczestnicy wraz z rodzinami lub grupami przyjaciół komentują wybrane przez siebie programy telewizyjne z poprzedniego tygodnia. Można do nich zaliczyć takie programy jak Ameryka Express, Twoja twarz brzmi znajomo, Rolnik szuka żony, czy Na Wspólnej.

Celebrytka mieszka w miejscowości Chodzież w województwie wielkopolskim. Jakiś czas temu w mediach zrobiło się głośno na temat jej metamorfozy i obranej diecie. Jak sama przyznała w swoich mediach społecznościowych, schudła prawie 30 kilogramów.

Nie da się ukryć, że Agnieszka wygląda zjawiskowo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wywołało wielkie zdumienie wśród fanów.

Agnieszka Kotońska

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani twierdzili, że gwiazda wygląda na dużo młodszą.

Agnieszka Kotońska

Agnieszka regularnie dzieli się z fanami nowościami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Tym samym zdobywa nieprzeciętną sympatię i uwagę swoich wielbicieli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Chodzi o zamknięcie wszystkich szkół, wiadomość dociera do kolejnych Polaków
  2. Minister potwierdził, od 10 października nowe obostrzenia. Ponad 100 powiatów trafi na listy
  3. Która z osób jest złodziejem? Tylko 5% osób zauważa niepokojący szczegół na obrazku
  4. Sylwestra 2020 nie będzie? Niestety, najnowsze informacje nie pozostawiają złudzeń
  5. Wszystko stanie się w ciągu 2 tygodni. Ministerstwo Zdrowia oficjalnie informuje wszystkich obywateli Polski
  6. Udające się 100 na 100 razy ciasto bez pieczenia. Żadne inne mu nie dorównuje, smakuje bajecznie