Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dowiedzieliśmy się, kim naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”. Na jaw wyszły wszystkie sekrety: wykształcenie, praca, metamorfoza
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 02.02.2021 15:33

Dowiedzieliśmy się, kim naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”. Na jaw wyszły wszystkie sekrety: wykształcenie, praca, metamorfoza

agnieszka kotońska
fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Widzowie programu Gogglebox Agnieszkę Kotońską znają przede wszystkim jako jedną z najbardziej pozytywnych uczestniczek programu. W rozmowie z nami gwiazda TTV przyznała, że jest bardzo szczęśliwą żoną, mamą i babcią. Uchyliła także rąbka tajemnicy na temat swojej pracy zawodowej i wykształcenia. Fani będą zaskoczeni.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Gdzie poza Gogglebox pracuje Agnieszka Kotońska
  • Jakie wykształcenie ma Agnieszka Kotońska?
  • Jak wygląda życie Agnieszki Kotońskiej po metamorfozie

Agnieszka Kotońska przyznaje, że uwielbia pracę w Gogglebox. Ale to nie jest jedyne zajęcie, jakiemu się poświęca. Gdy wyłączają się kamery, gwiazda razem z mężem prowadzi firmę samochodową. Jak twierdzi, wspaniale radzi sobie z rodzinnym biznesem.

Kim naprawdę jest Agnieszka Kotońska?

W rozmowie z lelum.pl gwiazda przyznaje, że teraz dużą część jej życia zajmuje praca dla TTV i prowadzenie Instagrama. Na swoim profilu stworzyła ogromną społeczność kobiet, które wspierają się w walce z nadprogramowymi kilogramami czy brakiem pewności siebie.

Moja metamorfoza wzbudziła bardzo wiele kontrowersji. Są przeciwnicy, są oczywiście tacy ludzie, którzy biją mi brawo i są ze mną cały czas. Oni mnie dopingują, oni mnie motywują. Zmusiłam wręcz kobiety do tego, żeby wstały z kanapy – przyznaje w rozmowie z nami Agnieszka.

Nie uwierzyłabym jeszcze kilka lat temu, że ja będę dla kogoś jakąś dobrą drogą, więc to jest też dla mnie bardzo fajne. Ja się cieszę, że chociaż cząstka mnie poleciała w świat dla tych kobiet.

Czym zajmuje się Agnieszka Kotońska poza Gogglebox?

Agnieszka Kotońska od dwudziestu lat prowadzi z mężem rodzinny biznes zajmujący się branżą samochodową:

Mamy od 20 lat z mężem firmę samochodową, gdzie mąż sprowadza auta, udoskonala, sprzedajemy je i zajmujemy się wszystkim pod kluczyk: z autami i wszystkim, co jest z nimi związane. Jestem pomocnicą mojego męża.

Gwiazda zapytana o to, jak radzi sobie z tym, że mając rodzinny biznes, w zasadzie jest 24 godziny na dobę w pracy, odpowiada:

My spędzamy ten czas w pracy bardzo miło. Ja nie lubię dużych zmian, więc bardzo cieszę się, że jestem tak długo pracownikiem męża – opowiada śmiejąc się.

Zresztą nie wyobrażam sobie lepszego pracodawcy niż mojego męża i oczywiście TTV. Chociaż nie jestem łatwym pracownikiem. Gdzie diabeł nie może, tam Kotońską pośle. Czyli mnie wyrzucają drzwiami, oknem włażę po drabinie. W pysk mi nie dadzą, muszę zapytać, zawalczyć o swoje. Jedyne co mogę usłyszeć to ”nie”, ale muszę przyznać, że rzadko to słyszę – dodaje Agnieszka Kotońska.

Agnieszka Kotońska: wykształcenie

Agnieszka Kotońska ukończyła studia administracyjne w Pile i ma licencjat. Uczestniczka programu TTV przyznaje, że temat jej wykształcenia zawsze interesował fanów, szczególnie zaś antyfanów, którzy próbowali krytykować Agnieszkę. Okazuje się jednak, że fani bardzo się mylili co do wykształcenia kobiety. Zdecydowanie nie warto oceniać nikogo tylko po okładce.

Temat mojego wykształcenia jest tematem numer jeden, szczególnie dla moich antyfanów, których zawsze interesowało, gdzie ja pracuję. Moi antyfani zawsze mówili, że jestem na garnuszku u męża. Ja te plotki zawsze rozwiewam i ja się z tego śmieje. Dużo ze swojego życia pokazuje, ale może trzeba zrobić krok dalej i pokazać naszą firmę od środka – zastanawia się Agnieszka Kotońska.

Wszyscy myślą, że jestem nieukiem, a ja skończyłam szkołę podstawową, potem zawodową, bo chciałam być sprzedawcą, potem się rozmyśliłam i zrobiłam liceum. No i skończyłam trzyletnie studia administracyjne w Pile i mam licencjat. Dalej nie poszłam, bo już mi się nie chciało. Ale mogłam iść, tylko wtedy w naszej firmie było dużo pracy, więc musiałam trochę odczekać, ale kto wie? Może jeszcze wrócę – opowiada.

Uczestniczka Gogglebox przyznaje, że mimo iż została mamą w wieku 16 lat, nie wpłynęło to na jej wykształcenie czy karierę. Agnieszka Kotońska zapewnia, że ma wspaniałych rodziców i teściów, którzy zawsze dopingowali ją i jej męża by zdobywali wiedzę i zawód.

Dzięki temu, mimo wczesnego macierzyństwa życie gwiazdy potoczyło się wspaniale. Jak sama mówi, ma wspaniałą, kochającą rodzinę, idealny kontakt z synem i z synową. Nie przejmuje się więc swoimi hejterami, którzy nie mogą znieść, że udało jej się tyle osiągnąć. Co więcej, Agnieszka Kotońska przesyła im uściski i liczy, że w ich życiu też kiedyś będzie wspaniale i nie będą mieli potrzeby kogokolwiek krytykować.

Agnieszka dała się poznać z bardzo pozytywnej, uśmiechniętej strony. To silna i pewna siebie kobieta, która aż kipi miłością do całego świata. Sama przyznała, że jest bardzo pogodnego usposobienia i taka ma nadzieję pozostać już zawsze.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Kotońska jest bardzo uśmiechniętą i energiczną kobietą.

agnieszka kotońska

Przyznała, że udało jej się stworzyć liczną społeczność wspierających się kobiet.

agnieszka kotońska

W rozmowie z nami gwiazda TTV przyznała, że ma ogromne wsparcie od swojej rodziny.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: lelum.pl