Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka? Jest dopiero miesiąc po zaręczynach
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 01.06.2018 14:01

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka? Jest dopiero miesiąc po zaręczynach

Agnieszka Kaczorowska
instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska z Bożenki przerodziła się w prawdziwą kobietę sukcesu. Tancerka występuje w programie Taniec z gwiazdami, a także prowadzi własną szkołę tańca, w której poznała miłość swego życia. Artystka miała wiele nieudanych związków, jednak ten zapowiada się naprawdę obiecująco, a Agnieszka już planuje wspólne dziecko! 

Agnieszka Kaczorowska w zwyczaju miała związki z dużo starszymi mężczyznami. Niemałym zaskoczeniem był fakt, że Agnieszka Kaczorowska związała się z Maciejem Pelą, który nie jest od niej starszy kilkanaście lat. Jak widać, tancerce dużo lepiej układa się z młodszym partnerem. Niedawno Maciej oświadczył się Kaczorowskiej, a para nie zwalnia tempa i już planuje potomstwo.

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka?

Agnieszka jest bardzo młodą kobietą, którą świetnie radzi sobie w show-biznesie. Aktorka za punkt honoru postawiła sobie zerwanie z wizerunkiem Bożenki z Klanu i trzeba przyznać, że świetnie jej to wyszło. Od tego czasu Kaczorowska zaskakuje seksownymi kreacjami, a jej życie prywatne zaczęło niesamowicie rozkwitać.

Choć początki związku tancerzy nie były łatwe, ponieważ Agnieszka musiała zmierzyć się z zarzutami, że odbiła mężczyznę swojej koleżance, to jednak ich uczucie przetrwało te trudne momenty. Maciej bardzo szybko poprosił Agnieszkę o rękę, a ich związek wydawał się od początku bardzo intensywny i nie były to pozory.

Okazuje się, że Kaczorowska ma bardzo poważne plany, co do związku z Maćkiem i dąży do tego, aby założyć z nim rodzinę. Agnieszka wyznała, że jak najszybciej chciałaby zostać… mamą!

– Jestem gotowa na dzieci. Kiedyś wymarzyłam sobie i zaplanowałam, że do 30 roku życia będę miała co najmniej jedno. Latka lecą – powiedziała w rozmowie z Super Exspressem.

Co ciekawe, Agnieszka wyznała również, że Maciej zdaje sobie sprawę z jej planów i także wykazuje chęć założenia rodziny. Myślicie, że już niedługo zobaczymy Agnieszkę z ciążowym brzuszkiem?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hejt na Lewandowską. Tym wpisem wzburzyła Polki
  2. 10 największych seksualnych rekordów. To trzeba zobaczyć
  3. Klątwa nad show TVN? Kilku uczestników TAJEMNICZO zmarło

Źródło: jastrzabpost.pl