Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Aktorka potwierdziła plotki

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Aktorka potwierdziła plotki

agnieszka kaczorowska
fot. instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży! Aktorka podzieliła się wesołą nowiną w mediach społecznościowych. Już od kilku tygodni plotkowało się o tym, że rodzina gwiazdy powiększa się. Teraz wszystko jasne!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spełnili swoje kolejne marzenie. Aktorka po raz drugi zostanie mamą, a nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

Agnieszka Kaczorowska nigdy nie ukrywała, że marzy o dużej rodzinie. Latem 2019 r. na świat przyszła jej pierwsza córka, Emilka. Od kilku natomiast tygodni plotkuje się o tym, że celebrytka spodziewa się kolejnego dziecka. To prawda!

Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30-tki będę mieć dwójkę dzieci… uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio… jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z Maciej Pela drugiego dziecka napisała gwiazda pod zdjęciami z zimowej plenerii. Na fotografiach pozuje razem z mężem i oboje wyglądają na szczęśliwych.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zamierzali poinformować fanów dopiero za kilka tygodni. Liczne zapytania od fanów i mediów skłoniły ich do zmiany decyzji.

Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radościąnapisała celebrytka.

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwa!

Dodała również, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba oficjalnie się o tym nie wypowiedziała, jest według aktorki, nie na miejscu. Podkreśliła, że za każdą kobietą jest inna historia i wyraziła opinię, że warto dać każdemu przestrzeń na przeżywanie emocji i sytuacji z życia w spokoju.

Za mną bardzo trudny czas… w sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy… dosłownie. I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu — poinformowała dalej we wpisie.

Agnieszka Kaczorowska nawiązała również do swojego wcześniejszego zdjęcia z sesji, na której była w szerokiej białej koszuli. Artystka zdradziła, że była wtedy w pierwszym miesiącu ciąży, ale o tym nie wiedziała, a internauci zalali ją wtedy gratulacjami.

Nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, nie miałam żadnego brzucha. Wstawiając to zdjęcie nie pomyślałabym, że je tak niektórzy zinterpretują. Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji…napisała.

Dodała, że dostała na swoją skrzynkę odbiorczą mnóstwo wiadomości z historiami, które poruszyły jej serce. Aktorka wyraziła nadzieję, że „ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy, zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży”. Według Kaczorowskiej temat jest ważny i warto o nim mówić.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży.

Agnieszka Kaczorowska

Poruszyła również kwestię przedwczesnych gratulacji dot. ciąży.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram