Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie. Na potrzeby teledysku postarzała się o kilkanaście lat
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.01.2023 18:43

Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie. Na potrzeby teledysku postarzała się o kilkanaście lat

Agnieszka Chylińska
fot. TRICOLORS/East News

Niesamowite zdjęcie obiegło media, fanom opadły szczęki, posypały się komentarze. Zmarszczki i sińce pod oczami — Agnieszka Chylińska na fotografii ledwie przypomina samą siebie.

Na swoim Instagramie wokalistka regularnie udostępnia zdjęcia i relacje — wyrazisty makijaż, podkreślający rysy twarzy, barwny irokez i nietuzinkowe stylizacje stały się jej znakiem rozpoznawczym. Tym większe zdumienie wywołał kadr, który w niedzielę zawitał na jej profilu. Fani od razu zareagowali.

Agnieszka Chylińska postarzała się o kilkanaście lat. Na widok zdjęcia fani oniemieli

W weekend na profilu ikonicznej gwiazdy O.N.A. pojawiło się zdjęcie, które sprawiło, że internauci przecierali oczy ze zdumienia. Wiadomo bowiem, że Agnieszka Chylińska jest posiadaczką nie tylko jednego z najbardziej charakterystycznych głosów — ale także rozpoznawalnej twarzy.

Tego faktu nie były w stanie zmienić nawet największe metamorfozy — przynajmniej tak sądzili fani wokalistki aż do ostatniej niedzieli. Właśnie wtedy idolka pokazała się w zupełnie niespodziewanej odsłonie.

Słynny irokez został zastąpiony przez siwe włosy. Matowa skóra, ujawniająca liczne zabliźnienia, zmarszczki, blade, spierzchnięte usta, z ciemnymi sińcami otaczającymi zapadnięte oczy — tylko te ostatnie bezbłędnie zdradzały, kto kryje się za tą obcą twarzą. Pod zdjęciem posypały się komentarze od internautów, którzy żartowali, wyrażali bezbrzeżne zdumienie i… gratulowali niesamowitej charakteryzacji.

– Tydzień po tym, jak „do niego wróciłam” – śmiała się jedna z fanek.

– Trochę taka starsza „Pretty Woman” – zauważyła kolejna osoba.

– Wiedziałam, że powstanie film o Skłodowskiej.

– Świetna rola osoby od makijażu i charakteryzacji ale oczów nie zmieni. Płyta mega.

Już w poprzednim poście mogliśmy się dowiedzieć, że postarzenie artystki o kilkanaście (lub może bardziej kilkadziesiąt) lat związane jest z wydaniem kolejnego teledysku z albumu „Never Ending Sorry”. Klip ma zagościć już za kilka dni i trzeba przyznać, że Agnieszka Chylińska zrobiła mu fantastyczną reklamę.

Nie jest to z resztą pierwsza kreatywna promocja — pamiętamy bowiem, że sama płyta jeszcze niedawno została nagłośniona dzięki „błędnemu” tatuażowi na twarzy wokalistki. Tym razem temat także szybko podchwyciły media.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje

Źródło:Pudelek