Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Chylińska pokazała nagie zdjęcie. Pochwaliła się tatuażem, piękny?
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 19.02.2019 14:56

Agnieszka Chylińska pokazała nagie zdjęcie. Pochwaliła się tatuażem, piękny?

agnieszka chylińska wzrost
fot. screen z youtube.com

Agnieszka Chylińska pokazała nagie zdjęcie, które w pełni ukazuje jej nowy rysunek na ciele. Jak widać, nie chce zaprzestać na jednym malunku! W Internecie gwiazda pochwaliła się nowym tatuażem w dość odważny sposób – na swój Instagram wrzuciła zdjęcie swoich nagich pleców. Jak wygląda nowy tatuaż wokalistki?

Wizerunek cenionej gwiazdy jest wciąż rozbudowywany, a kolejne metamorfozy są nieodłączną częścią niecodziennego życia Agnieszki Chylińskiej. Scena rządzi się swoimi prawami, a najbardziej kolorowi i nieszablonowi artyści mają największą moc przebicia się do świadomości społecznej. Doskonale wie o tym piosenkarka, która konsekwentnie farbuje krótkie włosy na jaskrawe kolory i wciąż powiększa swoją kolekcję tatuaży!

Agnieszka Chylińska ma nowy tatuaż?

42-letnia wokalistka znana ze swojego niesamowitego głosu i niecodziennych stylizacji, wciąż zaskakuje swoich fanów kolejnymi odsłonami wizerunku. Tym razem 18 lutego 2019 do sieci trafiło zdjęcie, na którym Agnieszka Chylińska pokazuje swój najnowszy cielesny nabytek- tatuaż na plecach! Do kadru stanęła bez bluzki! Na co tym razem się zdecydowała?

Kto robi tatuaże Agnieszki Chylińskiej?

Ceniona przez wielu fanów wokalistka postanowiła podzielić się z fanami swoim najnowszym tatuażem, który prezentuje się doskonale! Rozbudowane motywy roślinne, które kwitną na jej plecach na wysokości łopatek bardzo pasują do jej stylu!

Wykonaniem niesamowitych kresek zajął się artysta, który tytułuje się jako Zdzisław Magazynier. Agnieszka Chylińska ma jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania na swoim ciele, a widać to szczególnie na ostatniej fotografii na Instagramie dodanej przez wokalistkę. Myślicie, że będzie się jeszcze decydować na kolejne wzory? My nie mamy nic przeciwko takiej decyzji!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska

Na wizerunek artystki składają się charakterystyczne cięcia i fryzury w ciekawych kolorach. Wokalistka ma wiele tatuaży.

Agnieszka Chylińska

Artystka od wielu lat przyzwyczaja nas do swoich metamorfoz. Rysunki wykonane na trwałe henną to jeden z najważniejszych elementów jej stylu.

Agnieszka Chylińska

Krótkie niebieskie włosy gwiazdy to ciekawy zabieg. Agnieszka Chylińska lubi zmiany i eksperymenty!

Agnieszka Chylińska

Artystka traktuje swoje ciało jak żywe płótno! Zobaczcie, ile tatuaży zdobi całe jej ciało!

Agnieszka Chylińska

Tym razem gwiazda zdecydowała się na roślinny nabytek, który ozdabia jej plecy. Myślicie, że pasuje jej taki wzór?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Tadla z partnerem. Jest bardzo przystojny!
  2. Kasia Tusk zarobi na dziecku? Magazyn Flesz podał ogromne stawki
  3. Babcia Kingi Rusin była zakonnicą? Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie

źródła: msn.com