Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Chylińska poszła o krok dalej. Zrobiła tatuaż na twarzy, nie uwierzycie jaki
Karina Sulich
Karina Sulich 20.01.2020 10:38

Agnieszka Chylińska poszła o krok dalej. Zrobiła tatuaż na twarzy, nie uwierzycie jaki

agnieszka chylińska
East News

Agnieszka Chylińska lubi zaskakiwać swoim wyglądem. Artystka znana jest ze spektakularnych, choć niekiedy kontrowersyjnych metamorfoz. Tym razem piosenkarka postanowiła zaprezentować swój nowy nabytek — tatuaż na twarzy!

Piosenkarka dość często i chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Mogliśmy widzieć ją już w blondzie, włosach ufarbowanych na biało, niebiesko, zielono czy czerwono. Takie zmiany wymagają ogromnej odwagi i pewności siebie. Teraz artystka zaprezentowała się fanom nie tylko w nowej fryzurze, ale również z nowym tatuażem! Co chciała nim wyrazić?

Agnieszka Chylińska: metamorfoza

Agnieszka Chylińska dała nam się poznać jako kobieta o wielu twarzach. Ta jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Na początku swojej kariery była niepokorną, młodą buntowniczką, później wszyscy mogliśmy podziwiać jej ultraseksowne, kobiece wydanie, aż w końcu artystka przekształciła się w zadziorną chłopczycę. Jednak od zawsze nieodłączną częścią jej wizerunku były tatuaże, które dumnie zdobiły jej ciało. Kilka dni temu piosenkarka pochwaliła się kolejnym nabytkiem. Co Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie na twarzy?

Agnieszka Chylińska: tatuaże

Czujnym obserwatorom nie umknie żaden szczegół. Kiedy kilka dni temu Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia z sesji, fani od razu zauważyli zmianę w wyglądzie artystki!

Piosenkarka ozdobiła swoją twarz, a dokładniej policzek tatuażem przedstawiającym napis LOVE ME, czyli KOCHAJ MNIE. Ponoć za każdym tatuażem stoi jakaś historia – czy ten sugeruje wołanie o miłość, która niezwykle często pojawia się w twórczości artystki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska

Dwa dni temu, na swoim Instagramie, piosenkarka opublikowała nowe zdjęcie. Baczni obserwatorzy od razu spostrzegli nowy tatuaż na twarzy artystki, będący napisem LOVE ME.

Agnieszka Chylinska

Tatuaż na twarzy to niezwykle odważne posunięcie. Co sądzicie o nowym nabytku Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka Chylinska

Agnieszka Chylińska ostatnio zaskoczyła wszystkich również nową fryzurą. Na głowie artystki pojawiły się długie, białe dredy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Niezwykły trik na przygotowanie zupy pomidorowej. Wystarczy zamienić jeden składnik, nic nie smakuje lepiej
  3. 2-letnia dziewczynka zmarła we własnym łóżku. Przyczyna śmierci powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców
  4. Córka Przemysława Salety jest dializowana. Dziewczyna oczekuje na kolejny przeszczep ”Nie ma gwarancji”
  5. Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny

źródło: gwiazdy.wp.pl