Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Chylińska próbowała ukryć prawdę przed mediami. Mąż artystki to jej największa tajemnica
Kinga Majewska
Kinga Majewska 13.05.2020 13:31

Agnieszka Chylińska próbowała ukryć prawdę przed mediami. Mąż artystki to jej największa tajemnica

Screen z youtube @ TVN Talent Show

Agnieszka Chylińska od zawsze jest enigmatyczna i ściśle chroni swojej prywatności. Choć piosenkarka nie stroni od publikacji w mediach społecznościowych, nigdy nie pokazuje ojca trójki swoich dzieci. Tajemniczy Marek jest zwykłym mężczyzną, który pracuje jako grafik komputerowy. Para nigdy nie pokazuje się razem.

Agnieszka Chylińska jak ognia unika tematów rodzinnych. O tym, jak naprawdę wygląda życie znanej piosenkarki, wie wyłącznie wąskie grono rodzinne. Czasem można jednak dowiedzieć się kilku rzeczy z tekstów jej piosenek i pojedynczych wywiadów.

Agnieszka Chylińska: mąż

Agnieszka Chylińska miała dwóch mężów, mało kto znam ten szczegół z życia uwielbianej artystki. Początkowo była żoną Krzysztofa Krysiaka, ślub wzięli w 2002 roku, gdy gwiazda miała zaledwie 20 lat i byli parą 7 lat, ale już rok po powiedzeniu sobie „tak” rozwiedli się. Po rozwodzie postanowiła wybrać się do Petersburga w celu nabrania dystansu do zakończonego właśnie małżeństwa. Tam rzekomo poznała swojego obecnego męża- tajemniczego Marka, z którym pobrała się w 2010 roku.

-Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach- powiedziała znajoma pary dla magazynu Party.pl

Agnieszka Chylińska to chyba najbardziej tajemnicza postać polskiego show-biznesu, ale nie jedyna. Marcin Prokop może w tej kwestii dorównać piosenkarce.

  1. Odnaleziono ciało zaginionego Polaka po kilku dniach. 100 metrów od miejsca wypadku
  2. Wszyscy myśleli, że 5-latek zmarł na Covid-19. Prawda wyszła na jaw po 11 dniach, słowa ojca wywołują ciarki
  3. Na pogrzebie męża dowiedziała się, że jest w ciąży. Prawdziwe zaskoczenie przeżyła jednak kilka miesięcy później

Agnieszka Chylińska: dzieci

Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci. Najmłodszym z nich jest 6-letnia Krystyna. Wraz z mężem Markiem wychowuje również 9-letnią Esterę oraz Ryszarda, który ma 13 lat. Choć gwiazda dobrze ukrywa swoje życie rodzinne, zdradziła kilka szczegółów w wywiadzie dla Vivy:

Generalnie ja po prostu kocham moje dzieci. I tak czasem siadamy z Markiem na pomazanej kanapie i się zastanawiamy: ile my tego towarzystwa sobie narobiliśmy!- zaśmiała się piosenkarka.

Gwiazda dodała, że zawsze zastanawia się, co wyrośnie z ich dzieci oraz stwierdziła, że mimo faktu, że ma ich aż trójkę, to cały czas się uczy je wychowywać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska bardzo chroni swoją prywatność.

agnieszka chylińska

Nie wiadomo nawet ile lat ma jej mąż!

agnieszka chylińska

Mama trójki dzieci unika udzielania wywiadów na ten temat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Górnicy jadą do Warszawy. Będzie wielki protest w stolicy
  2. Łukasz Szumowski ostro skrytykował Polaków. Wszystko przez jedną, bardzo ważną rzecz
  3. Włodzimierz Press kończy dziś 81 lat. Czy był najprzystojniejszym aktorem w „Czterech Pancernych”?
  4. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  5. Ile Barbara Kurdej-Szatan zarabia na Instagramie? SE podał zawrotną kwotę, kolana się ugięły
  6. Sprawa trafiła do prokuratury. Prawniczka obraziła ministra i słono za to zapłaci

Źródło: viva.pl