Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Rubik z córkami i mężem na wakacjach. Opowiedziała o horrendalnych cenach
Michał Fitz
Michał Fitz 26.07.2022 21:33

Agata Rubik z córkami i mężem na wakacjach. Opowiedziała o horrendalnych cenach

Agata Rubik
Instagram.com/agata_rubik

Wiele gwiazd decyduje się teraz na urlopy. Celebryci, korzystając ze swoich możliwości finansowych, często decydują się na egzotyczne, a przy tym dosyć luksusowe kierunki. Takie wczasy wybrali Piotr i Agata Rubik. Jak wyjawiła, tanio nie mieli.

Małżeństwo wybrało się wraz ze swoimi dwiema córkami na wakacje na Hawaje, na których, co ciekawe, byli raptem parę miesięcy wcześniej. Jak widać, lokalizacja ta oczarowała ich i to pomimo bardzo wysokich cen, które tam obowiązują.

Agata Rubik opowiada o cenach na Hawajach

Modelka, która jakiś czas temu chwaliła się na Instagramie, że schudła 6 kilogramów, raczej zachwyca się przyrodą i pogodą panującą na Hawajach, ale nie mogła milczeć w sprawie tamtejszych cen. Te potrafią być bowiem horrendalnie wysokie. Opowiedziała o nich na przykładzie prostego dania zamówionego w restauracji i plażowych leżaków do wynajęcia.

Agata Rubik wyjawiła, że w jednym z lokali zdecydowała się namówić swoją córkę na posiłek, którego raczej nie lubi. Wytłumaczyła, że jej pociecha ogólnie nie je zbyt wielu produktów, dlatego stara się ją otwierać na nowości. Dlatego zamówiła jej omleta z szynką i serem.

To proste zdanie z najbardziej pospolitych produktów. Nie powinno więc być drogie, prawda? Być może na Hawajach tak nie uważają, ale polscy turyści już mają do tego prawo. Agata Rubik zapłaciła bowiem za niego 18 dolarów, co w przeliczeniu daje nam ponad 80 złotych!

Jeszcze gorzej można wyjść na zarezerwowaniu leżaków plażowych. Za wynajęcie jednego na dzień trzeba zapłacić 66 dolarów! To ponad 300 złotych, a przecież cała rodzina się na nim nie zmieści, więc cenę tę na pewno trzeba powielić 2 lub 3 razy w zależności od potrzeb.

Agata Rubik zachwycona Hawajami

Pomimo ewidentnych utrudnień finansowych Agata Rubik jest wprost oczarowana tamtejszą przyrodą. Szczególnie tamtejsze plaże są dla niej atrakcyjne, bo woda jest ciepła, a fale na tyle duże, że zapewniają dzieciom rozrywkę.

Jak widać na jednym ze zdjęć z wycieczki, cała rodzina wybrała się także na rejs, w trakcie którego podziwiała skaliste, wulkaniczne wybrzeża tamtego regionu.

– Po dwóch miesiącach wróciliśmy tu, aby zobaczyć piękne Napali Coast od strony oceanu — pisała zachwycona modelka.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy 

Źródło: Plotek

 

Tagi: agata rubik