Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”
Michał Fitz
Michał Fitz 15.09.2022 10:02

Agata Rubik pokazała, co stało się z jej twarzą. W środku nocy, kiedy spała, została ugryziona przez „coś”

Agata Rubik
TRICOLORS/East News

Agata Rubik chętnie dzieli się ze swoimi obserwującymi tym, co dzieje się w jej życiu, nawet jeśli nie zawsze są to przyjemne sprawy. O jednej z takowych właśnie poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Co stało się z jej twarzą?

Żona kompozytora opublikowała w sieci swoje zdjęcie, na którym widać, że nie wszystko jest w normie. Co ciekawe, sama Agata wydaje się do końca nie wiedzieć, co mogło spowodować taki stan rzeczy.

Agata Rubik została przez „coś” ugryziona w środku nocy. Jak teraz wygląda?

Na wspomnianej fotografii widzimy Agatę, która pozuje tak, jak gdyby chciała puścić buziaka do obiektywu. Przy takim ułożeniu doskonale widać, że coś jest nie tak z jej ustami. Górna warga z prawej strony wydaje się ewidentnie opuchnięta.

Jak do tego doszło? Sama zainteresowana nie jest pewna w stu procentach, bo stwierdza, że prawdopodobnie coś w nocy ją ugryzło, gdy spała. Jak jednak widać po zabawnym opisie, Agata nie przejmuje się tym, a wręcz jest jej mało.

– Szkoda, że tylko po jednej stronie, bo byłabym jak ta lala — skwitowała modelka.

Co robiła Agata Rubik?

Choć ugryzienie w takim miejscu może mocno uprzykrzać życie i znacząco utrudniać jedzenie, Agata Rubik nie zniechęciła się do całego dnia, który miała przed sobą. Po jej instagramowej relacji widać, że wzięła się za wykonywanie zaplanowanych obowiązków pomimo niedogodności.

Na opublikowanych nagraniach widać, że zajęła się dziećmi, zrobiła im obiad, a ponadto udała się jeszcze na zajęcia z pilatesu i na koniec spotkała ze znajomą.

Zobacz zdjęcie:

Agata Rubik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Agata Rubik wstydzi się za Polaków? Opisała incydent, do jakiego doszło na pokładzie niemieckich linii lotniczych
  2. Niepokojące komentarze po występie Sary James. Amerykanie surowo oceniają młodą Polkę
  3. Nietypowy pogrzeb aktora „Barw szczęścia”. Chleb, sól, niespotykany obrządek i kapłani w słowiańskich szatach

Tagi: agata rubik