Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Rubik nie wytrzymała. Zdenerwowana wyznała, co Polacy zrobili w samolocie, którym leciała: „Wstyd straszny”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.08.2022 20:46

Agata Rubik nie wytrzymała. Zdenerwowana wyznała, co Polacy zrobili w samolocie, którym leciała: „Wstyd straszny”

Agata Rubik
instagram.com/agata_rubik

Agata Rubik jeszcze niedawno przebywała na wakacjach na Hawajach, gdzie mogła odpocząć na natłoku pracy i obowiązków. Teraz gwiazda zamieściła post na swoim profilu na Instagramie, w którym opisała, co działo się podczas lotu powrotnego do Polski.

Była modelka nie ukrywa, że była zażenowana sytuacją, której głównymi bohaterami byli jej rodacy. Polscy pasażerowie odmówili założenia maseczek, przez co opóźnili lot samolotu.

Agata Rubik wstydzi się zachowania swoich rodaków

Gwiazda wywołała burzę w sieci, po tym jak zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, opisujący sytuację, która miała miejsce podczas jej lotu powrotnego z Hawai do Polski. Była modelka wybrała Luthansę jako linię lotniczą, której samolotem wracała do ojczyzny. Jak się później okazało niemiecka marka, jako jedna z nielicznych na świecie, nie zrezygnowała z obowiązku zakładania maseczek podczas korzystania z usług firmy.

Agata Rubik opisała sytuację, w której grupa polskich klientów odmówiła założenia maseczek na twarz, przez co znacząco opóźniła lot. Jak wyznała gwiazda, na pokładzie doszło nawet do kłótni i awantur.

Prawie w domu! Jesteśmy już we Frankfurcie, w samolocie do Warszawy. Lufthansa jako jedyna, albo jedna z nielicznych, nie zrezygnowała z obowiązku noszenia maski na pokładzie. I zaczyna się zabawa. Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot. Padają wyzwiska i groźby. Wyżywają się na tych pracownikach, jakby to była ich wina. Wstyd straszny — napisała Agata Rubik na swoim Instagramie.

Agata Rubik zdradziła swój stosunek do zakładania maseczek

Chwilę po tym, jak zamieszczony przez gwiazdę post wywołał oburzenie w sieci, Agata Rubik postanowiła raz jeszcze odnieść się do całej sytuacji i wyrazić swój stosunek do noszenia maseczek. Była modelka wyznała, że sama nie przepada za zakrywaniem twarzy i nie stosuje się do tego, spacerując ulicami miast.

Gwiazda zdradziła jednak, że w sytuacji, kiedy regulamin nakazuje założenie maseczki, ona sama stosuje się do ustalonych reguł i nie ma z tym większego problemu. Wyznała również, że ani w autobusie, ani na lotnisku nie obowiązywała zasada noszenia maseczek.

Zobacz post:

Agata Rubik ig

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Agata i Piotr Rubikowie nie chcieli kamerzysty na swoim ślubie. Dziś bardzo żałują
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: Pomponik

Tagi: agata rubik