Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska wróciła do Polski. ,,Mam problemy ze zdrowiem”
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 27.05.2021 10:49

Agata Młynarska wróciła do Polski. ,,Mam problemy ze zdrowiem”

Agata Młynarska wróciła do Polski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 23.01.2020 Premiera spektaklu Czarno to widze, czyli wymieszani, posortowani n/z: MLYNARSKA AGATA

Agata Młynarska zdecydowała się na powrót do Polski. Dziennikarka wyznała, że powodem są problemy ze zdrowiem.

Agata Młynarska ponad pół roku temu zdecydowała się na wyjazd do słonecznej Hiszpanii, który według pierwotnego plany miał potrwać dwa tygodnie. Jednak dziennikarka zdecydowała się go przedłużyć i zapewne nadal przebywałaby za granicą gdyby nie problemy zdrowotne.

Jak sama przyznała, na pierwszy rzut oka nie widać po niej choroby, jednak nie oznacza to, że nie toczy z nią wewnętrznej walki.

Podjęłam decyzję o powrocie, bo mam problemy ze zdrowiem. I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać – wyznała Agata Młynarska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Agata Młynarska wróciła do Polski

Po przylocie do kraju dziennikarka przyjęła szczepionkę przeciwko koronawirusowi, odwiedziła też dentystę, a także umówiła się na wizytę u gastrologa, ponieważ to lekarz o tej specjalizacji może jej pomóc z chorobą.

Wszystko dlatego, że Agata Młynarska od lat zmaga się z chorobą Leśniowskiego-Crohna, która w Hiszpanii pokazała, na co dokładnie ją stać.

Po paru latach fajnego wyspokojenia, po infekcji, którą przeszłam i dużej dawce stresów, jaką miałam, napięciu i rozłące, która na początku była dla mnie bardzo trudna, podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował – wujawiła

Niestety choroba Leśniowskiego-Crohna jest nieuleczalna, co oznacza, że osoby na nią cierpiące mogą jedynie łagodzić jej objawy i hamować rozwój. Co więcej, choroba ta wciąż nie jest jeszcze dobrze poznana, co utrudnia zarówno postawienie trafnej diagnozy, jak i podjęcie leczenia, które w naszym wypadku faktycznie przyniesie zamierzone efekty.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl