Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska trafiła do szpitala. Pogorszył się stan zdrowia gwiazdy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.11.2021 18:47

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Pogorszył się stan zdrowia gwiazdy

AGATA MŁYNARSKA
fot. eastnews.pl

Agata Młynarska trafiła do szpitala w Łodzi. Jej stan zdrowia gwałtownie się pogorszył. Co dokładnie dolega znanej prezenterce i dziennikarce?

Młynarska to jedna z bardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Prowadząca takich hitów jak „Bez tabu” czy „Eks-tra Zmiana” ma poważne problemy ze zdrowiem, które właśnie się nasiliły.

Agata Młynarska w szpitalu

Młynarska nie ukrywa, że od lat zmaga się z wieloma poważnymi schorzeniami. Cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna oraz fibromialgię, czyli przewlekłą chorobę reumatyczną. Oznacza to, że dziennikarka musi bardzo uważać na siebie i ograniczać stres.

Niestety, Młynarska przyznaje, że ostatnie miesiące były dla niej bardzo ciężkie. Ogromna ilość pracy połączona z intensywnymi działaniami aktywistycznymi oraz wywołanym przez to wszystko stresem bardzo pogorszyło jej kondycję i stan zdrowia.

Dziennikarka napisała na Instagramie:

– Po wielu tygodniach pracy non stop […] protestach, manifestacjach i codziennej telepce związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii.

Czemu Młynarska trafiła do szpitala? Powodem jest astma. Prezenterka w swoim poście na Instagramie podziękowała zespołowi medycznemu ze szpitala w Łodzi, który się nią zajmował.

Jak teraz czuje się dziennikarka? Wygląda na to, że jej stan zdrowia się poprawił. Młynarska napisała, że odpoczywa i próbuje zażywać relaksu przy książkach oraz zdrowych sokach. Zamierza już w styczniu działać dalej, tym razem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

– 30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie – „tak się bawi, tak się bawi stolica!” Bo WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu.

Źródło: se.pl, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”