Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska spytała fanów, czy „wybaczają” Robertowi Lewandowskiemu. W sieci wybuchła burza, piłkarz przepraszał
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.11.2022 16:27

Agata Młynarska spytała fanów, czy „wybaczają” Robertowi Lewandowskiemu. W sieci wybuchła burza, piłkarz przepraszał

Robert Lewandowski, Agata Młynarska
fot. Rufus46, cropped, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58550874/instagram.com/agata_mlynarska/

Wtorkowy mecz zakończył się remisem (0:0) choć Robert Lewandowski wykonał rzut karny. Agata Młynarka zadała internautom ważne pytanie na temat jego popisu. Odpowiedź zaskakuje.

Od kilku dni cały świat pochłonięty jest piłkarskimi wydarzeniami w Katarze. Polska stanęła już do pierwszej rywalizacji, która zakończyła się bezbramkowym spotkaniem. Mało jednak brakowało, abyśmy wyszli na prowadzenie. Jak wtorkowy wieczór oceniają kibice?

Agata Młynarska zapytała internautów o Roberta Lewandowskiego

Trzeba przyznać, że wśród polskich piłkarzy nie ma bardziej popularnego sportowca niż napastnik z numerem 9. Podczas wtorkowej rywalizacji z Meksykiem miał ogromną szansę oddać zwycięski strzał podczas karnego.

Ostatecznie bramkarz przeciwników obronił piłkę, a całe spotkanie zakończyło się bez gola. Polacy z wielkimi emocjami podchodzą do sportu, który ma u nas miano „narodowego”. Agata Młynarska po ochłonięciu pierwszych odczuć zadała internautom ważne pytanie.

W mediach społecznościowych umieściła filmik, w którym prosiła o odpowiedź, czy Polacy wybaczą Robertowi Lewandowskiemu. Sama przyznała, że nie czuje żalu do sportowca. Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać.

Oczywiście, że nie mam żalu i nie ma absolutnie czego wybaczać. Robert nie był jednym piłkarzem na boisku, a on sam meczu nie wygra.

— To przecież nie koniec świata, każdemu się może zdarzyć. I tak jest najlepszy, będę dalej kibicować naszym piłkarzom i trzymać kciuki.

— Oczywiście, nie ma co winić. Najlepszym się zdarzało. Robert jeszcze pokaże, na co go stać.

— Jak to w sporcie raz się trafia, a raz nie. Robert wymiata na boisku — pisali fani piłki nożnej.

Robert Lewandowski przeprosił kibiców

Choć wygląda na to, że internauci nie mają zarzutów do sportowca, on sam mocno przeżył wtorkowe „niepowodzenie”. Po rozegranym meczu w mediach społecznościowych zamieścił wpis, podsumowujący rozgrywkę.

Zagraliśmy mądrze i powinniśmy wygrać. Tym trudniej mi się z tym pogodzić. Przepraszam i dziękuję za wszystkie słowa wsparcia. Walczymy dalej o awans — pisał.

Również tutaj w komentarzach można było znaleźć słowa wsparcia i uznania dla sportowca. Piłkarskie rozgrywki obserwują też gwiazdy show-biznesu. Pod oświadczeniem Roberta Lewandowskiego otuchę przekazali mu m.in.: Paulina Krupińska, Bartosz Bereszyński oraz Anna Lewandowska, która wraz z mężem przebywa w Katarze.

Przed Polakami jeszcze dwie grupowe rozgrywki, które są kolejnymi szansami na pokazanie wysokich umiejętności. Fani mają nadzieję, że tym razem cały zespół będzie grał bezbłędnie, by dodać do tabeli kolejne punkty.

Najbliższe spotkanie Mistrzostw Świata 2022 z udziałem naszej reprezentacji już w sobotę o godzinie 14:00. Staniemy na murawie przeciwko Arabii Saudyjskiej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi