Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska pożegnała przyjaciółkę. Jej wpis jest poruszający, fani reagują
Michał Fitz
Michał Fitz 24.05.2022 10:44

Agata Młynarska pożegnała przyjaciółkę. Jej wpis jest poruszający, fani reagują

Agata Młynarska
TRICOLORS/East News

Agata Młynarska opublikowała na swoim Instagramie bardzo przykry wpis, w którym żegna się ze swoją zmarłą niedawno, wieloletnią przyjaciółką, Anną. Opowiada w nim o relacji, jaka je łączyła.

Warto zaznaczyć, że to drugi taki post w związku ze śmiercią przyjaciółki. Ostatni został opublikowany tuż po pogrzebie, a pierwszy niedługo po jej śmierci.

Agata Młynarska żegna przyjaciółkę

Agata Młynarska już nie raz udowodniła, że potrafi władać słowem na tyle, że porusza wszystkich, którzy się z nim stykają. Nie inaczej jest w przypadku ostatniego wpisu, ponieważ nie da się obok niego przejść obojętnie, a pojedyncze zdania niezwykle poruszają.

Prezenterka opisała, jak czuje się teraz w obliczu straty przyjaciółki, z którą w zasadzie znała się od zawsze. Ubolewa, że nie może z nią porozmawiać, zobaczyć się choćby na chwilę, czy pożartować. Bolesne są momenty, w których chce sięgnąć po telefon, by zadzwonić, ale orientuje się, że przecież nikt po drugiej stronie nie odbierze.

– Już nie ma z kim tak się tak pośmiać, przytulić, pogadać, popłakać, powspominać, pomilczeć, zjeść coś razem, pójść na koncert, wystawę, do kina, do teatru — wylicza zrozpaczona prezenterka.

Agata Młynarska zdecydowała się także pochwalić to, w jaki sposób żyła jej przyjaciółka. Jak wyjawiła, liczyła się dla niej tylko chwila obecna, tym bardziej wtedy, gdy borykała się z chorobą. Zmarła bowiem po przegranej walce z rakiem.

We wpisie Młynarska zaznaczyła też, niejako zapewniając swoją przyjaciółkę, że jej bliscy dzielnie trzymają się w obliczu jej straty i starają sobie z tym poradzić. Obserwujący prezenterki wysyłają zresztą moc wsparcia w komentarzach.

– Pani Agatko, przytulam — pisze jedna z fanek.

– Cudne pożegnanie, ściskamy dodaje kolejna internautka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”