Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska chce leczy się MARIHUANĄ!
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 03.08.2018 15:31

Agata Młynarska chce leczy się MARIHUANĄ!

agata młynarska
fot. instagram.com / agata_mlynarska

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych dziennikarek. Niestety gwiazda od dłuższego czasu zmaga się z chorobą nieswoistego zapalenia jelit. Stan zdrowia dziennikarki nie jest najlepszy, a w lipcu przez cztery dni dzielnie walczyła o życie. Młynarska postanowiła wyznać, że przyjmuje sterydy, które są odpowiedzialne za to, aby jej stan się poprawił, a dziennikarka podniosła się na nogi po chorobie. Agata postanowiła także poruszyć kwestię leczenia marihuaną. 

Agata Młynarska jest ikoną polskiego dziennikarstwa. Wiele razy mogliśmy ją podziwiać w różnych odsłonach i trzeba przyznać, że bez wątpienia jest jedną z najważniejszych postaci polskiej telewizji. Niestety dziennikarka od dłuższego czasu nie cieszy się dobrym zdrowiem, a niedawno, jej stan mocno się pogorszył. Agata postanowiła odnieść się do nagłego pogorszenia stanu zdrowia i podzielić ze swoimi fanami tym, jak się czuje oraz jakie leki przejmuje.

Agata Młynarska jest chora?

Agata Młynarska kilka tygodni temu trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Była to niesamowicie smutna informacja i wiele osób martwiło się o zdrowie i życie znanej dziennikarki. Agata pojawiła się w szpitalu z bardzo silnym bólem brzucha, który był dla niej niesamowicie uciążliwy. Lekarze natychmiast zajęli się dziennikarką i szybko wyszło na jaw, co jest przyczyna jej złego samopoczucia. Agata Młynarska ma poważne problemy z jelitami.

Kiedy stan gwiazdy się ustabilizował, na swoim instagramie zamieściła wpis, w którym wyznała, że jej stan był naprawdę tragiczny, ale na szczęście teraz jest już wszystko w porządku. Niestety jej san zdrowia nie jest do końca zadowalający, a wpis wzbudza niepokój. Na zamieszczonym zdjęciu Agata Młynarska pokazała leki, które przyjmuje i są nimi sterydy. Co więcej, dziennikarka poruszyła również kwestię leczenia marihuaną:

– To jest mój zestawik codzienny:) Najbardziej nie lubię tych trzech białoczerwonych- to steryd. W chorobach autoimmunologicznych medycyna tradycyjna w leczeniu przewlekłym oferuje dość niewiele. Sterydy, leki autoimmunosupresyjne lub leczenie biologiczne. Nie są to niestety rozwiązania, które leczą przyczynę. Dlatego tak ważne jest otwarcie na badania nad marihuaną medyczną, która dołączona do terapii daje znakomite rezultaty. Trafiłam na szczęście na światłych lekarzy, którzy nie odcinają się od takich rozwiązań. Olej cbd włączyłam już od pewnego czasu i być może dlatego teraz wykałapućkałam się w miarę szybko, utrzymując nie najgorszą formę. Nie wolno bagatelizować tej wiedzy i koniecznie trzeba szukać rozwiązań wspierających leczenie konwencjonalne. Dziś moją rozpustą będzie ryba z grilla, na którą cieszę się jak dziecko. Życie to sztuka akceptacji,wyborów i wykluczeń – napisała Młynarska.

Mamy nadzieję, że Agata szybko wróci do zdrowia i zapomni o problemach, które obecnie jej doskwierają. Mocno trzymamy kciuki za zdrowie dziennikarki 😉

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agata młynarska
agata młynarska
agata młynarska

ZOBACZ TEŻ:

  1. PRIMARK w Polsce! Jakie inne sieciówki mogą się jeszcze pojawić?
  2. Popek pokazał synka! Znamy jego imię
  3. Michał Szpak jest zażenowany swoimi fankami. To złamie im serca

Źródło: se.pl