Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Młynarska dostała nowy program. Legenda telewizji została twarzą nowej stacji
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 22.08.2019 19:15

Agata Młynarska dostała nowy program. Legenda telewizji została twarzą nowej stacji

agata młynarska: ojciec
fot. screen z youtube.com TVN Style

Agata Młynarska, legenda polskiej telewizji została twarzą nowego programu, a premiera już niedługo. Razem ze swoją koleżanką po fachu zajmą się dużym projektem. To będzie coś nowego nie tylko dla stacji, ale również dla prezenterki, która tego typu tematyką jeszcze się nie zajmowała. Jak wypadnie tym razem na ekranie?

Dziennikarka i prezenterka przez lata prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce. Mogliśmy zobaczyć ją u boku Jurka Owsiaka, z którym prowadziła Świąteczną Orkiestrę Wielkiej Pomocy lub na sopockiej scenie TOP Trendy. Brała udział w wielu akcjach charytatywnych i przez jakiś czas była prezenterką Pytanie na śniadanie. Agata Młynarska znowu wraca przed kamerę, teraz będzie miała własny program.

Agata Młynarska dostała program

Agata Młynarska razem se swoją koleżanką po fachu, Ewą Drzyzgą, która znana jest z programu Rozmowy w toku zostały ambasadorkami kanału Discovery Life.

Obie dostaną swoje programy. Agata Młynarska będzie miała przyjemność prowadzić Bez tabu. Program będzie traktował przede wszystkim o tematyce zdrowotnej. Na portalu Wirtualne Media możemy przeczytać, że program będzie poruszał kobiece tematy, takie, jak nowoczesne metody leczenia raka piersi czy randki w sieci.

Jest to tematyka, której do tej pory prezenterka nie poruszała, w przeciwieństwie do swojej koleżanki, Ewy Drzyzgi, która prowadzi aktualnie program 36.6 w TVN. Jest to też nowość dla producentów kanału Discovery Life, do tej pory program skupiał się głównie na tematyce lifestylowej.

Prezenterka wraca na wizję w wielkim stylu

Agata Młynarska prowadziła niedawno program Eks-tra-zamiana na TVN Style. Teraz prezenterka zajmie się dużo poważniejszą tematyką. Producenci wiążą z programem duże nadzieje, to poważny projekt. Pierwszy odcinek będzie wyemitowany już 25.08.

Z kolei Ewa Drzyzga poprowadzi Raport Life, który również będzie skupiony na tematach medycznych. Gwiazda TVN ma już doświadczenie w tego typu programach. Na antenie pojawi się pod koniec września.

Zobacz zdjęcia:

agata młynarska

Piękna prezenterka, Agata Młynarska, już za kilka dni pojawi się na kanale Discovery Life z własnym programem o tematyce zdrowotnej.

Agata Młynarska

Agata Młynarska prowadziła program o metamorfozach. Trudne historie często doprowadzały ją do wzruszeń.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła
  3. Największy gwiazdor ”M jak miłość” rozstał się z narzeczoną? Fani są zaniepokojeni
  4. ”The Voice of Poland” ma nowych prowadzących. TVP zaskoczyło swoją decyzją, to będzie ich wspólny debiut
  5. Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro

źródło: plejada.pl