Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > AFFECT X PRZEMEK SOBÓCKI – Wyjątkowa premiera limitowanej palety ‚TREASURES’
Marta Kulik
Marta Kulik 29.04.2022 14:41

AFFECT X PRZEMEK SOBÓCKI – Wyjątkowa premiera limitowanej palety ‚TREASURES’

paleta
Materiały prasowe: Affect Cosmetics

Premiera palety cieni do oczu „Treasures” polskiej marki Affect miała miejsce w Dubaju. Przy jej powstaniu pracowały osoby połączone pasją do stworzenia kosmetyku wyjątkowego.

Piękną oprawę palety zaprojektował rezydujący w Tokio Przemek Sobócki, światowej sławy ilustrator, projektant i dyrektor artystyczny, zdobywca wielu prestiżowych nagród, który współpracuje z najlepszymi markami. Projektant nie bez powodu na motyw przewodni oprawy palety wybrał koronkę. Koronki to unikat na skalę światową, ponieważ powstają bez wzornika, dzięki czemu nie znajdzie się dwóch identycznych wyrobów, są prawdziwym polskim skarbem narodowym. Paleta „Treasures” nawiązuje do tego dziedzictwa, nie tylko nazwą, ale również zawartością. Składa się z samych skarbów, czyli najlepszych i najchętniej wybieranych odcieni marki Affect. Wyboru dokonali wizażyści pracujący z Affect oraz klienci. Są to piękne i zdecydowane kolory o silnej pigmentacji i przyjemnym zapachu, które pozwolą stworzyć wielowymiarowy makijaż na co dzień i na wyjątkowy wieczór. W promocję „Treasures” zaangażowała się Katarzyna Domańska, uznana make-up artist i trenerka makijażu, której prace można zobaczyć podczas pokazów mody topowych marek.

paleta

Paleta „Treasures” to także dzieło dwóch wyjątkowych kobiet: Agnieszki Kuśnierz i Beaty Łysoń- Dobrocińskiej założycielek marki Affect. „Poznałyśmy się biznesowo wiele lat temu, organizując warsztaty i szkolenia dla wizażystów i makijażystek. Już wtedy zaplanowałyśmy, że wspólnie stworzymy nową jakość na polskim i międzynarodowym rynku kosmetyków kolorowych” – wspominają. Idea przewodnia palety „Treasures”, jaką jest koronka łączy różne miejsca i różnych ludzi, niczym delikatna i piękna sieć, osób dla których najważniejsza w życiu jest radość tworzenia i pomoc innym w podkreśleniu własnego piękna.

paleta

Tagi: palety cieni