Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 10.03.2022 20:19

Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”

Adriana Kalska
TRICOLORS/East News

Po słynnym rozstaniu popularnej pary wielu fanów zastanawiało się, jak Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poradzą sobie z nową sytuacją. Internauci pilnie śledzą aktywność obojga w mediach społecznościowych. Nowe zdjęcie aktorki przykuło spojrzenia, a jedna osoba zwróciła uwagę na pewien szczegół.

Choć emocje po oficjalnym rozejściu się pary zdążyły już przestygnąć, wiele osób nadal zastanawia się, jak wyglądają relacje byłych partnerów na planie. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nadal wcielają się w małżeństwo Chodakowskich i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić.

Aktorzy niechętnie mówią o rozstaniu, co jeszcze bardziej rozbudza ciekawość fanów. Zapytana ostatnio o ich wzajemne stosunki Adriana Kalska dość lakonicznie stwierdziła, że na planie po prostu zachowują profesjonalizm.

Adriana Kalska udostępniła zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół

Adriana Kalska nadal pozostaje aktywna w social mediach. W ostatnim czasie zamieściła m.in. zdjęcie ze swoich 36. urodzin, na którym z szerokim uśmiechem pozowała z naręczem balonów z helem. Gwiazda podziękowała za życzenia i sama sobie życzyła pokoju i wzajemnego szacunku u wszystkich ludzi.

Niedługo po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim aktorka zamieściła także fotografię, na której można było zobaczyć zupełnie nieznane wcześniej oblicze gwiazdy — bez makijażu, z włosami ukrytymi pod czapką i w puchowej kurtce. Już wtedy fani zwrócili uwagę na pewien szczegół.

— Smutne oczy.

— Niech się Pani uśmiechnie, jeszcze przyjdą dobre dni.

— Jakaś taka smutna — skwitowali pod wpisem.

Najnowszy wpis Adriany Kalskiej na Instagramie także wzbudził wiele uwagi. Z okazji dnia mężczyzny serialowa Iza Chodakowska złożyła życzenia prosto z planu „M jak miłość”, prosząc wszystkich panów, aby byli dobrzy dla swoich kobiet, gdyż jej zdaniem właśnie w tym tkwi męskość.

Fani nie szczędzili pochwał, komplementując wygląd i talent gwiazdy. Tymczasem pewna internautka zwróciła uwagę na smutne, jej zdaniem, spojrzenie.

Uśmiech piękny, oczy smutne — stwierdziła.

Zgadzacie się?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ewa Farna nadała córce niepolskie imię. Wyborem przebiła Michała Wiśniewskiego
  2. Nietypowe wydanie „Pytania na śniadanie” z okazji Dnia Mężczyzn. Niecodzienny widok uderzył od pierwszej minuty
  3. Oburzenie przed 2. odcinkiem TTBZ. Widok Zenka Martyniuka doprowadził niektórych do wściekłości