Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Małysz z blond pięknością. Mikołaj Roznerski nie wytrzymał, od razu skomentował
Michał Fitz
Michał Fitz 17.04.2022 17:29

Adam Małysz z blond pięknością. Mikołaj Roznerski nie wytrzymał, od razu skomentował

Adam Małysz
Fot. Tadeusz Mieczyński, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Adam Małysz może nie jest już tak rozchwytywany jak jeszcze kilkanaście lat temu, ale wciąż może pochwalić się ogromnym, okazywanym przez wszystkich szacunkiem. Biorąc pod uwagę jego osiągnięcia i status, nie można się zdziwić, że każdy chce mieć z nim zdjęcie.

Decydują się na to nawet osoby znane, którym były skoczek imponuje tak samo bardzo. Udowodniła to pewna aktorka.

Co Adam Małysz robił z aktorką?

Adam Małysz zapozował bowiem do zdjęcia wraz z Magdaleną Lamparską. Biorąc pod uwagę okoliczności, nie wygląda to na przypadkowe spotkanie. Obydwoje znajdują się bowiem na odkrytej, górskiej polanie, a sam skoczek ubrany jest wyjątkowo elegancko i ma nawet na sobie muchę. Sądząc po opisie fotki, została ona zrobiona na planie zdjęciowym do filmu „Poskromić Złośnicę”.

Produkcja ta miała niedawno premierę w serwisie Netflix. Opowiada historię naukowczyni, która po przeżyciu nieszczęśliwej miłości wraca do swojego rodzinnego Podhala. Tam nieoczekiwanie poznaje innego, intrygującego mężczyznę. Nie wciela się w niego co prawda Adam Małysz, ale można przypuszczać, że dla sportowca znalazła się jakaś symboliczna rola. Wspomnianą wyżej, męską postać gra za to Mikołaj Roznerski, który popisał się w sekcji komentarzy zabawną odpowiedzią.

– Ojej Adam Małysz. To ten słynny kierowca rajdowy — skwitował aktor.

Nie wszyscy mogą bowiem o tym wiedzieć, ale Adam Małysz nie uprawiał tylko skoków narciarskich. Oczywiście, największe tryumfy święcił właśnie w tym sporcie, ale po zakończeniu kariery szukał dalszych wyzwań. Postanowił więc spróbować swoich sił w wyścigach. Aż pięciokrotnie startował w Rajdzie Dakar. W 2014 roku zajął nawet bardzo wysokie, 13. miejsce. Ma na swoim koncie dwa zwycięstwa w innych rajdach.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca
Tagi: Adam Małysz