Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Adam Małysz? Skoczek ma posiadłość nie z tej ziemi, aż kipi luksusem

Jak mieszka Adam Małysz? Skoczek ma posiadłość nie z tej ziemi, aż kipi luksusem

Adam Małysz
fot. East News/Andrzej Iwańczuk

Adam Małysz jest właścicielem pięknego domu. Skoczek w jednym z wywiadów przyznał, że zakup willi kosztował go 2 mln zł. Sportowiec regularnie publikuje zdjęcia wnętrz w sieci. Luksus to mało powiedziane!

Z tego artykułu dowiesz się, że:

  • Gdzie mieszka Adam Małysz
  • Jak wygląda jego dom w środku
  • Jak skoczek urządził poszczególne pomieszczenia

Adam Małysz wiele lat temu zainwestował w przepiękną posiadłość położoną w Wiśle. Dom znajduje się w dzielnicy Kopydło, gdzie wychowywał się sportowiec.

Adam Małysz mieszka w luksusach

Wspaniale jest wyjść na taras i ujrzeć piękny widok. A przy tym mam spokój i ciszę. Mam więcej swobody, nie jestem podglądany, gdy robię coś na powietrzu. A ostatnio sporo pracowałem w ogrodzie. Basenu nie będzie. W poprzednim domu był, ale nie sprawdził się, był mało używany – mówił w wywiadzie z „Super Expressem” skoczek.

Luksusowa willa Adama Małysza jest wykonana bardzo porządnie. Podstawą są cegły sprowadzone z zagranicy. Na parterze znajduje się ogromny salon połączony z pokojem kominkowym.

Z kolei na piętrze znajdują się trzy sypialnie. Poza tym Adam Małysz dysponuje swoją sauną i siłownią. Z zewnątrz dom utrzymany jest w kolorystyce bieli i brązu. Jest też ogromny taras.

Dom Adama Małysza w Wiśle

Adam Małysz postawił też na przyciemniane okna, które robią z zewnątrz ogromne wrażenie. Poza tym willa znajduje się na malowniczym wzniesieniu. Prywatność pomagają chronić liczne drzewa i dużo zieleni.

Sportowiec zadbał też o ekologiczne rozwiązania. Na dachu ma zainstalowane panele słoneczne, które są naturalnym źródłem prądu.

Adam Małysz i jego żona Izabela postawili też na nowoczesną kuchnię. Na gorze znajdują się szafki w kolorze drewna, na dole jasne. Nie brakuje też innowacyjnych sprzętów.

W salonie znajduje się duża i miękka kanapa, na której Adam Małysz uwielbia spędzać wolny czas. Pomieszczenie jest jasne, dobrze oświetlone. To idealne miejsce na relaks.

Widać, że Adam i Izabela Małyszowie przykładają dużą wagę do tego, jak wygląda ich dom. Obserwując małżeństwo w mediach społecznościowych, można zauważyć, że zadbali o każdy szczegół.

Adam Małysz w kuchni

Adam Małysz w salonie

Zobacz także artykuły w naszych serwisach: