Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Małysz sprawił żonie urodzinową niespodziankę. Izabela Małysz pokazała, jak rozpieszcza ją mąż
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 08.12.2020 08:55

Adam Małysz sprawił żonie urodzinową niespodziankę. Izabela Małysz pokazała, jak rozpieszcza ją mąż

adam małysz
instagram.com/izamalysz

Izebela Małysz 4 grudnia, zaledwie dzień po swoim mężu, obchodziła 42. urodziny. Żona skoczka została tego dnia obsypana prezentami, a wśród nich znalazł się piękny bukiet czerwonych róż. Zdjęcie kwiatów Izabela zamieściła na swoim profilu na Instagramie – Od męża jak zawsze najpiękniejsze… – napisała.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki prezent od męża otrzymała Izabela Małysz
  • Które urodziny obchodził Adam Małysz
  • Ile lat Małyszowie są małżeństwem

Żona Adama Małysz pochwaliła się pięknym bukietem róż. Z kolei skoczek otrzymał od fanów uroczy, tematyczny tort. Para nie opublikowała jednak szczegółów na temat tego, jak obchodzili swoje urodziny.

Prezenty dla żony Adama Małysza

Żona Adama Małysza 42. urodziny obchodziła 4 grudnia. Od swojego męża otrzymała piękny bukiet czerwonych róż. Kobieta była zachwycona prezentem i natychmiast pochwaliła się nim za pomocą Instagrama.

Z kolei polski skoczek urodziny obchodził dzień wcześniej, 3 grudnia. Adam Małysz skończył w tym dniu 43. lata. Fani, rodzina, przyjaciele i współpracownicy zasypali skoczka życzeniami i prezentami. Sprawę podziękowań rozwiązał post na Instagramie, w którym skoczek zbiorczo wyraził wdzięczność za życzliwe słowa:

Chciałbym wszystkim podziękować za życzenia urodzinowe ! Jesteście wspaniali. Nie spodziewałem się tylu miłych słów 🙂 To niesamowite mieć takich kibiców. Oczywiście, bardzo chciałbym podziękować wszystkim z osobna, ale było tego zbyt wiele – wybaczcie mi – zaznaczył na swoim profilu na Instagramie.

Skoczek nie udzielił dokładnych informacji na temat tego, w jaki sposób obchodził swoje święto. W jednym z ostatnich wywiadów mówił, że urodziny były dla niego bardzo ważne i zawsze z tej okazji organizował rodzinny wyjazd. W tym roku jednak plany pokrzyżowała epidemia.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Adam Małysz i Izabela Małysz małżeństwo od dwóch dekad

Adam Małysz i Izabela Małysz są małżeństwem od 23 lat. Para wzięła ślub ekumeniczny, ponieważ były skoczek jest luteraninem a jego ukochana katoliczką. Para pobrała się 16 czerwca 1997 roku.

Żona skoczka w wielu wywiadach powtarzała, że popularność męża była wyzwaniem dla ich związku, mimo tego zawsze wspierała Adama i cieszyła się z jego niezwykłych sukcesów.

Patrzę na to z perspektywy kobiety. Adam to miłość mojego życia. Myślę, że spędzę z nim resztę swoich dni, więc jeśli miałabym wybierać drugi raz, zdecydowałabym tak samo. Niezależnie od tego, kim jest i jakie odnosił sukcesy, a dlatego, że jest takim człowiekiem. Choć życie z takim sportowcem ma również swoje minusy. Począwszy od zwykłych sytuacji, kiedy nie możemy w spokoju zrobić zakupów. Ale też złe słowa, ludzka zawiść – mówiła w rozmowie z Faktem w 2011 roku.

Adam i Izabela często mówili, że mają silne charaktery. Ich związek jest więc burzliwy, często dyskutują i się sprzeczają. Mimo wszystko bardzo się kochają i lubią to podkreślać za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:

adam małysz

Adam Małysz obchodził 43. urodziny.

adam małysz

Adam i Izabela pobrali się 23 lata temu.

adam małysz

Po kilku miesiącach po ślubie na świat przyszła ich córka, Karolina.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: plotek.pl, sport.onet.pl