Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka
Alicja Czepli
Alicja Czepli 26.07.2021 21:08

Adam Jachimczak z policji powiedział, jaki trop sprawdzają służby ws. Jacka Jaworka

Jacek Jaworek
fot. Jaworek – Policja Policja – canva

Nie ustają poszukiwania oskarżonego o potrójne zabójstwo Jacka Jaworka. Policja podzieliła się najbardziej prawdopodobnymi tropami, gdzie dziś znajdować się może poszukiwany mężczyzna.

  • Od dwóch tygodni trwają poszukiwania oskarżonego o zamordowanie trzech członków swojej rodziny Jacka Jaworka
  • Policja dzieli się nowymi tropami w sprawie
  • Niewykluczone, że poszukiwany mężczyzna uciekł za granicę

Od kilkunastu dni cała Polska żyje sprawą Jacka Jaworka. Policji wciąż nie udało się go odnaleźć, sprawa trafiła do wydziału kryminalnego. Funkcjonariusze mają nowy trop.

Trop za Jackiem Jaworkiem

Wciąż trwają poszukiwania oskarżonego o potrójne morderstwo Jacka Jaworka. Mężczyzna miał 10 lipca za pomocą broni palnej zamordować swojego brata, jego żonę i starszego syna. Jedynie młodszy, 13-letni syn zdołał się schować, a następnie uciec.

Od razu po zbrodni w poszukiwania zaangażowali się funkcjonariusze policji z trzech województw. Kilka dni trwały zaawansowane poszukiwania oskarżonego, do dziś policja zbiera informacje o możliwym miejscu pobytu Jaworka. Teraz sprawa jednak trafiła do wydziału kryminalnego – ustały poszukiwania w terenie.

Za Jackiem Jaworkiem wystawiono list gończy. Policja ogłosiła również nagrodę 20 tysięcy złotych za podanie informacji o miejscu pobytu poszukiwanego, bądź jego ciała. Okazuje się, że policja ma prawdopodobny trop, co mogło się stać po dokonaniu przez niego zbrodni.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Najnowsze tropy w sprawie Jacka Jaworka

Śledczy podzielili się możliwymi scenariuszami dalszych losów Jaworka. Jedną z nich jest opcja, że oskarżony o morderstwo odebrał sobie życie. Funkcjonariusz przyznał, że jako osoba, która ma broń, a także zdaje sobie sprawę z tego co zrobił, mógł popełnić samobójstwo.

Inna możliwość jest taka, że podejrzany uciekł za granicę. Adam Jachimczak z policji przyznał, że sprawdzają teraz możliwe tropy, które byłyby powiązane z przeszłością Jaworka – gdzie przebywał wcześniej, gdzie miał znajomych.

– Śledzimy internet i weryfikujemy zgłoszenia od osób, które do nas dzwonią. Sprawdzamy także trop, który prowadzi za granicę – poinformował funkcjonariusz.

Źródło: Radio Zet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koniec poszukiwań. Poszukiwany czerwoną notą przez Interpol mężczyzna w rękach policji
  2. Nie żyje Andrzej Pyziak
  3. Nie żyje Krzysztof Piotrowski. Zmarł na stwardnienie zanikowe boczne SLA

Tagi: trop
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny