Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 9 sposobów, by wieczór z książką w domu był naprawdę ekscytujący
Barbara Daszuta
Barbara Daszuta 11.01.2021 13:33

9 sposobów, by wieczór z książką w domu był naprawdę ekscytujący

Trzeba nie tylko wywalczyć chwilę na relaks, lecz także postarać się, aby zwykłe czynności były wyjątkowe. Zatem jeśli już piątek pod kocem z książką, to niech to będzie lektura, która sprawi, że tętno przyspieszy, a wyobraźnia zapłonie. Masz jakiś pomysł? My mamy aż 9!

  1. Gorący wieczór w Las Vegas z prawdziwym przystojniakiem? Brzmi świetnie, ale lepiej uważaj, bo ten typ to prawdziwy gracz. Nawet się nie spostrzeżesz, a zabierze ci nawet satysfakcję z wygranej. Uważaj na Playboya z książki Katy Evans.
  2. W tej historii nie ma księcia ani księżniczki. Jest dwoje ludzi, którzy dorastali w mrocznym świecie pozbawionym zasad. Ich związek nie ma szans, stoją po przeciwnych stronach barykady. T.F. Frazier, autora serii Perversion, pokazuje, że każdy nosi w sobie trochę dobra i zdolność do miłości.
  3. Freya i jej rodzina stoją na granicy ubóstwa. Dziewczyna jest gotowa zrobić wiele, aby uratować swoich bliskich. Nawet poświęcić swoje dziewictwo. Kim okaże się bogacz, który jest gotów za nie zapłacić? Georgia Le Carre udowadnia, że pojęcie Najlepsza oferta może mieć wiele znaczeń.
  4. Amo Jones sama o sobie mówi, że jej nazwisko powinno stanowić dla czytelnika ostrzeżenie. Dlaczego więc mroczny świat jej serii Elite Kings Club przyciąga tylu fanów? Bo to prawdziwa mistrzyni budowania napięcia! Poznaj Maluma, postać, która na długo nie pozwoli ci zasnąć.
  5. Świat mafii – tajemniczy, niebezpieczny i pociągający, to tło wielu współczesnych romansów. Monika Skabara przedstawia historię przedziwnej relacji córki szefa rosyjskiego klanu i syna włoskiego bossa kamorry. Tu nic nie jest oczywiste, ale za to emocje sięgają zenitu! Oto seria Dziedzictwo!
   Tom drugi serii
  6. Bohaterki serii Ady Tulińskiej o Braciach Vedetti nie są grzecznymi dziewczynkami. Od małego musiały walczyć o swoje i będą robiły to nadal, nawet jeśli ich przeciwnikiem będzie bezwzględny gangster. Sytuacja tylko się skomplikuje, kiedy okaże się, że granica między nienawiścią a pożądaniem jest cieńsza niż się spodziewały.
   Tom drugi serii
  7. Nowa powieść Anny Langner to naprawdę mroczna historia. Magda próbuje odmienić swój los i znaleźć dobrą pracę. Praca asystentki zarządu wydaje się idealna, dopóki dziewczyna nie odkrywa, co naprawdę leży w zakresie jej obowiązków. Lektura obowiązkowa dla każdej czytelniczki, która wie, że czasem warto być niegrzeczną.
  8. Pam Godwin w Mrocznej melodii opisuje historię zakazanego uczucia, które bez reszty zawładnęło bohaterami. Ivory pochodzi z patologicznej, pełnej przemocy rodziny. Muzyka jest dla niej odskocznią i nadzieją na prawdziwą karierę. A kim okaże się dla niej nowy nauczyciel? Szansą na miłość czy raczej drogą do piekła?
  9. Nie możesz się zdecydować? Jeśli jedna historia to dla ciebie za mało, najlepszym towarzystwem na wieczór będzie Niegrzeczna miłość, antologia opowiadań topowych autorek i autorów. Poznaj różne oblicza miłości – przecież najbardziej pociąga ta nieoczywista!

Kobiety czytają więcej! To fakt, z którym nie sposób dyskutować. Ostatnio niezwykłą popularnością cieszą się gorące romanse, a szczególnie takie, w których namiętność rodzi się w mrocznym świecie zbrodni, mafijnych porachunków, zdrady i toksycznych relacji. Dlaczego właśnie to nas kręci? Odpowiedź jest prosta: bo zapewnia największe emocje! Jeśli znudziły cię łzawe historie i masz ochotę wsiąść na emocjonalny rollercoaster, mamy coś dla Ciebie. Poznaj 9 propozycji, które zagwarantują niezapomniane przeżycia.

Artykuł sponsorowany