Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 66-letnia Monika Olejnik właśnie pokazała się w bikini. Zdjęcie z plaży obiega sieć
Michał Fitz
Michał Fitz 24.10.2022 20:13

66-letnia Monika Olejnik właśnie pokazała się w bikini. Zdjęcie z plaży obiega sieć

Monika Olejnik
TRICOLORS/East News

Monika Olejnik jest kobietą niezwykle przebojową. Objawia się to nie tylko w pracy, gdy dociekliwie dopytuje swoich rozmówców, ale i w życiu prywatnym. Nie boi się pokazywać w ekstrawaganckich kreacjach i nie wstydzi swojego ciała pomimo 66 lat na karku.

Sama właśnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na których eksponuje swoje ciało. Nie ma wątpliwości, że niejedna rówieśniczka bardzo jej takiej figury zazdrości.

Monika Olejnik w bikini

Monika Olejnik przebywa obecnie we Włoszech. Jak się okazuje, tamtejsza pogoda pozwala jej nie tylko na to, by przechadzać się po Neapolu w przewiewnych sukienkach, ale także na plażowanie. Udostępniła bowiem zdjęcie, na którym widać, jak biegnie po plaży w samym bikini.

Pomimo swojej metryki dziennikarka może pochwalić się wyjątkowo zgrabną figurą, którą chętnie eksponowała już nie raz na czerwonych dywanach, zakładając odpowiednie suknie. Właśnie dlatego nie zdecydowała się na jednoczęściowy kostium, a odsłoniła płaski brzuch.

Monika Olejnik w nowym programie

Co ciekawe, Monika Olejnik nie opublikowała wspomnianej wyżej fotki tylko po to, by pochwalić się swoim ciałem. Zamieściła przy nim opis, w którym zaprasza na najnowszy odcinek swojego programu „Monika Olejnik Otwarcie”, który można obejrzeć na platformie TVN24 GO.

W ramach tego show dziennikarka przeprowadza szczere rozmowy z inspirującymi, nietuzinkowymi osobami. Wcześniej opublikowała na Instagramie fragment wywiadu z Arturem Rojkiem. Niedawno w sieci pojawiła się także jej rozmowa z Michałem Szpakiem.

Zobacz zdjęcie:

Monika Olejnik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”