Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 49-letnia Kasia Sokołowska pokazała synka. Internauci nie mogli się pohamować, posypały się komentarze
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 06.09.2022 22:47

49-letnia Kasia Sokołowska pokazała synka. Internauci nie mogli się pohamować, posypały się komentarze

Kasia Sokołowska
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Niedawno 49-letnia Kasia Sokołowska po raz pierwszy została mamą. Teraz gwiazda „Top Model” pochwaliła się uroczymi zdjęciami z nowo narodzonym synkiem. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Internauci nie mogli się powstrzymać od komentarzy. 

Nie tak dawno temu w mediach zawrzało, kiedy 49-letnia Kasia Sokołowska ogłosiła, że jest w ciąży. Gwiazda „Top Model” i uznana reżyserka pokazów mody nie tylko zdecydowała się na macierzyństwo w późnym wieku, ale także wybrała metodę in vitro. Nie da się jednak ukryć, że nosząc pod sercem dziecko jurorka wprost rozkwitła.

18 lipca 2022 roku na świat przyszedł upragniony Iwo Lew. Świeżo upieczona mama nie posiadała się z radości, jednak na prezentację malucha musieliśmy nieco zaczekać. Teraz kolejne fotografie coraz śmielej zaglądają na Instagram.

Kasia Sokołowska została 49-letnią mamą. Już zebrała „cięgi” od internautów

Odzyskawszy równowagę po porodzie Kasia Sokołowska zawitała w studio „Dzień Dobry TVN”. W szczerej, intymnej rozmowie z Drzyzgą i Woźniak-Starak przyznała, że maleńki Iwo Lew był długo wyczekiwanym dzieckiem, które powitała z dziką radością, ale też z poczuciem odpowiedzialności.

– O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam […] Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – wyznała.

I choć obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na posiadanie dziecka w wieku 30, 40 lat, a popularność zdobywa także samo in vitro, jurorka „Top Model” nie ukrywała, że po „coming oucie” zdążyła już zebrać pokaźną kronikę krytycznych komentarzy pod swoim adresem.

– Tak, jak niektórym podoba się ta sytuacja i dostaje te słowa wsparcia, tak niektórzy dają sobie prawo do komentarzy — z jakich powodów — trudno powiedzieć mówiła  Dlatego się dziwię. Jestem w ciągłym zdziwieniu. Jak możemy sobie dawać prawo do takich negatywnych komentarzy. Bycie matką jest czymś bardzo odpowiedzialnym, jeśli ktoś podchodzi do tego odpowiedzialnie, to naprawdę wie, co robi. Cieszmy się szczęściem innych. Taki mam apel, żebyśmy nie wypowiadali pochopnie słów. Słowa mają moc.

A jak jest teraz? Cóż, z pewnością najnowsze zdjęcia gwiazdy wzbudzają wielkie zainteresowanie.

Kasia Sokołowska zapozowała z synkiem. Posypały się komentarze

Niedawno gwiazda „Top Model” po raz pierwszy pokazała Iwo Lwa. A przynajmniej jego kawałek. Krótkim słowem „szczęście” opisała fotografię z maleńkimi stópkami wystającymi spod kocyka.

Teraz na Instagram trafiła kolejna porcja zdjęć. Okazało się, że Kasia Sokołowska obecnie przebywa w Karkonoszach. 49-latka spacerowała z wózkiem po soczyście zielonej trawie, aż wreszcie zapozowała wraz z synkiem na tle oszałamiających, górskich widoków.

– Moje życie w Karkonoszach Przesiadłam się z auta na wózek stwierdziła z humorem.

Na uroczych kadrach nie zobaczyliśmy, co prawda buzi dziecka, jednak obraz świeżo upieczonej mama tulącej zawiniątko sprawił, że internauci nie mogli powstrzymać słów zachwytu. W niepamięć poszły krytyczne uwagi. Sokołowska i jej syn zrobili ogromne wrażenie.

„Najcenniejszy czas”, „Zjawiskowo”, „Bosko”, „Piękny obrazek” „Bardzo świadome macierzyństwo” — zachwycali się fani.

– Jeden z najpiękniejszych obrazków — kochająca matka tuląca swoje dziecko – docenił jeden z komentujących.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Sokołowska urodziła. 49-latka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”