Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Obsada „365 dni” ujawniona! Wiemy, kto zagra Laurę Biel i Massima
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 30.10.2019 19:47

Obsada „365 dni” ujawniona! Wiemy, kto zagra Laurę Biel i Massima

instagram.com/blanka_lipinska

365 dni: obsada filmu została ujawniona! Wiadomo już, kto zagra w głośnym filmie na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej. Sama autorka dba o każdy szczegół doboru obsady. Kto zagra główne role w filmie?

Seria erotycznych powieści Blanki Lipińskiej stała się w Polsce bestsellerem, a pierwsza część sprzedała się w nakładzie ponad 500 tysięcy egzemplarzy. Jest nazywana polskim odpowiednikiem Pięćdziesięciu twarzy Greya, a teraz ma powstać na jej podstawie film. Znana jest już obsada 365 dni.

365 dni: obsada

Dotychczas Blanka Lipińska nie zdradzała zbyt wielu szczegółów na temat ekranizacji swojej powieści. Jedynie w programie Kuby Wojewódzkiego wyznała, że reżyserem filmu będzie kobieta. Na temat obsady 365 dni można było wyłącznie snuć domysły aż do teraz!

Wielu fanów powieści podejrzewało, że w roli głównej pojawi się Natalia Janoszek, polska aktorka robiąca karierę w Bollywood. Serwis Plotek widział w tej roli Joannę Opozdę. Sama Blanka Lipińska zapowiedziała, że pełna obsada 365 dni zostanie wyjawiona 4 grudnia 2019 roku.

365 dni: obsada

Kto zagra w 365 dni?

Jak twierdzi portal Wirtualna Polska oraz Super Express w postać Laury najprawdopodobniej ma wcielać się Anna Maria Sieklucka. Jest dopiero początkującą aktorką i ma 27 lat. We Wrocławiu studiuje aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. L. Solskiego.

Rola Massima ma przypaść włoskiemu aktorowi Michele Morrenowi. Według doniesień portalu IMDb filmie mają się pojawić również Paulina Biernat, Natalia Janoszek, Stefano Terrazzino. Blanka Lipińska wciąż nie komentuje plotek dotyczących obsady. Premiera filmu ma odbyć się 14 lutego 2020 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

365 dni: obsada

365 dni: obsada została ujawniona w grudniu.

365 dni: obsada

Michele Morrone dołączył do filmu 365 dni: obsada wciąż jednak nie jest znana w komplecie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Nie żyje legendarny aktor. Rodzina podała smutne wieści, miał tylko 77 lat
  3. Zapytali Martynę Wojciechowską o emeryturę. Odpowiedź wprawiła fanów w ogromną radość
  4. Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Luksusowe wnętrza wprawiają w osłupienie
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

źródło: film.wp.pl