Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wywiad „Vivy” z aktorką „365 dni” wywołał skandal. Padały niestosowne pytania, które oburzyły tysiące
Michał Włoch
Michał Włoch 29.01.2020 19:44

Wywiad „Vivy” z aktorką „365 dni” wywołał skandal. Padały niestosowne pytania, które oburzyły tysiące

365 dni
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

365 dni to film, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Na fali popularności produkcji, na światło dzienne wypłynął skandal w postaci wywiadu, który z odtwórczynią głównej roli przeprowadził dziennikarz Vivy. Zadawał jej pytania m.in. o czym, czy lubi seks. Internauci i dziennikarze są oburzeni.

Wywiad dotyczący hitowej produkcji filmowej 365 dni, która jest ekranizacją bestsellera autorstwa pisarki Blanki Lipińskej, wywołał burzę w środowisku dziennikarskim i wśród internautów. Wszystko za sprawą bardzo niestosownych pytań, które padły z ust prowadzącego rozmowę dziennikarza.

365 dni: Wywiad z Anną Marią Sieklucką

Wywiad z odtwórczynią głównej roli kobiecej w filmie 365 dni przeprowadził Roman Praszyński – zadane przez niego pytania zszokowały opinię publiczną i bardzo skrępowały aktorkę Annę Marię Sieklucką.

Wywiad, który odbył się w ramach promocji pierwszego w Polsce kinowego filmu erotycznego, zaczął się bardzo mocno – dziennikarz zapytał bezpośrednio aktorkę, czy lubi seks. To pytanie bardzo speszyło wschodzącą gwiazdę.

Dziennikarz brnął jednak dalej. Nie wysnuł odpowiednich dla sztuki przeprowadzania wywiadu wniosków, które polegają na tym, że jeśli chce się otrzymać pikantny wywiad, trzeba stworzyć odpowiednią atmosferę.

Skoro nie lubi pani seksu, to co pani lubi? – nie ustępował prowadzący wywiad Roman Praszyński. Wywiad zniknął już ze strony internetowej magazynu Viva. Portal pudelek.pl donosi, że seria niefortunnych pytań dziennikarza dotyczyła tego, czy Anna Maria Sieklucka założyła koronkową bieliznę na casting do filmu 365 dni?, oraz czy posiada ona doświadczenie seksualne?

Kim jest Roman Praszyński?

Roman Praszyński jest dziennikarzem, który przeprowadził dla Vivy wywiad z odtwórczynią głównej roli w filmie 365 dni, Anną Marią Sekulucką.

Roman Praszyński ma 55 lat i wywodzi się z Wrocławia, gdzie skończył filologię polską na tamtejszym uniwersytecie. Napisał kilka książek – zarówno pod pseudonimem, jak i pod własnym nazwiskiem. Jedna z nich jest… kontynuacją powieści Lalka autorstwa Bolesława Prusa.

Roman Praszyński został nominowany do Paszportu Polityki w roku 2004 w kategorii proza. Poza działalnością pisarską zajmuje go również muzyka – śpiewa i pisze piosenki, występując w zespołach takich jak konQubinat, Wiatraki, R.P.A.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

365 dni

Kontrowersyjny film 365 dni trafi niedługo do kin.

365 dni

W głównej roli kobiecej wystąpiła bohaterka feralnego wywiadu, Anna Maria Sieklucka.

365 dni

U jej boku wystąpił Michele Morrone.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dodała do szamponu jedną rzecz, teraz jej włosy są nieziemsko piękne. Spektakularny efekt w kilka minut
  2. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  3. Gwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży. Pokazała ukochanego i duży brzuszek

Źródło: Viva, Pudelek