Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wyrzucił żonę z domu i zamieszkał z sekretarką. Nie pomyślał nawet, że kobieta w sprytny sposób odzyska mieszkanie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 03.02.2021 11:40

Wyrzucił żonę z domu i zamieszkał z sekretarką. Nie pomyślał nawet, że kobieta w sprytny sposób odzyska mieszkanie

kobieta
pixabay.com

Żona pragnęła zemsty tuż po tym jak zostawił ją mąż dla swojej sekretarki. Może nie za sam fakt porzucenia, ale za to, że bez zbędnych ceremoniałów z dnia na dzień została pozbawiona dachu nad głową. Niezły plan wyklarował się w jej głowie przez przypadek, postanowiła od razu wcielić go w życie.

Żona była wściekła. Właśnie mijała 37 rocznica ślubu z jej mężem, gdy mężczyzna ogłosił, że ma już dość takiego życia i kocha inną. Tą inną okazała się być jego osobista sekretarka, którą nazwał swoją prawdziwą miłością. Małżeństwo pokłóciło się i mąż, który był właścicielem ich wielkiego mieszkania, zażądał od małżonki wyprowadzki. Nie miał pojęcia, co na siebie sprowadza!

Żona postanowiła się zemścić

Gdy kłótnia się zakończyła, kobieta rzuciła się do walizek i zaczęła je pakować, nie chciała przebywać ze swoim od 37 lat mężem ani chwili dłużej.

Przeprowadzka po tylu latach musiała jednak trochę potrwać. Mężczyzna na ten czas zamieszkał w domu sekretarki, a kobieta pakowała rzeczy do pudeł, płakała i znów pakowała. Po kilku dniach postanowiła na poprawę humoru wybrać się do restauracji.

Tam zjadła pyszne krewetki w sosie czosnkowym, przy jednym z kęsów wpadła na genialny plan. Postanowiła zabrać kilka krewetek ze sobą do domu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gdy znalazła się na miejscu, włożyła owoce morza do karnisza, pewna tego, co się stanie. Opuściła dom dumna, nie zaszczycając swojego męża nawet spojrzeniem.

Mąż dał się złapać w pułapkę

Mężczyzna szczęśliwy, że może rozpocząć nowy etap w życiu, wprowadził do swojego domu sekretarkę. Nie wiedział jednak, co go czeka.

Dopiero po tygodniu w powietrzu zaczął unosić się ohydny zapach, którego kochankowie nie umieli zlokalizować. Postanowili więc sprzedać mieszkanie, ale nikt z takim zapachem nie chciał go kupić.

Pewnego dnia była żona zadzwoniła do męża, zapytać jak mu się żyje z nową kobietą. Mężczyzna przyznał się do swoich kłopotów mieszkaniowych i do tego, że nie może sprzedać mieszkania.

Kobieta zaproponowała, że ona kupi tę nieruchomość za 10 % jej wartości, przekonywała byłego męża, że to jest jej miejsce na ziemi.

Mężczyzna bez chwili wahania się zgodził. Jego sytuacja była uratowana! Transakcji dokonano, a ekipa przeprowadzkowa wyniosła wszystko, co należało do męża, na prośbę byłej żony, w samochodzie ekipy znalazł się także feralny karnisz.

Zobacz zdjęcia:

żona

Kobieta wpadła na pomysł z karniszem zupełnie przez przypadek.

żona

Dzięki swojemu sprytowi kobieta odzyskała mieszkanie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: związki