Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Złącz ręce i zwróć uwagę na jeden szczegół. Łączące się linie mówią wszystko o twojej osobowości
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.12.2019 14:45

Złącz ręce i zwróć uwagę na jeden szczegół. Łączące się linie mówią wszystko o twojej osobowości

Ręce
fot. Lelum.pl

Ręce zdradzają więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Łączące się linie mówią wszystko o naszej osobowości i cechach charakteru. Wystarczy zaledwie jeden szczegół, aby w mgnieniu oka dowiedzieć się całej prawdy. Dogłębne poznanie nawet zupełnie obcych nam osób, jeszcze nigdy nie było tak proste. Dowiedz się razem z nami, jak poprawnie czytać z dłoni.

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale los każdego człowieka zapisany jest na dłoni. Wiele cech charakteru i usposobienia jesteśmy w stanie wyczytać dzięki znajdujących się na nich liniach. Pomimo tego, że mnóstwo osób uważa to za pseudonaukę i manipulowanie odbiorcą, są też tacy, którzy bezgranicznie wierzą w wiedzę z nich wyczytaną.

Ręce zdradzają cechy charakteru

Magiczna linia, od której wszystko zależy, znajduje się poniżej podstawy palca. Nazywana jest ona linią serca, która uznawana jest za prawdziwą skarbnicę wiedzy.

Kluczem do poznania całej prawdy jest jeden ruch. Wystarczy, że złączysz swoje dłonie, a powstały układ linii niemalże natychmiast zdradzi wszystko na temat twojej osobowości. Linie łączą się, gdy twoje dłonie są na jednakowej wysokości? A może są krzywe i nierówne? Sprawdź razem z nami, co mówią o tobie twoje dłonie.

Prawda tkwi w szczegółach

1.Linia w prawej ręce znajduje się wyżej niż w lewej

Masz prawdziwy powód do radości. Taki układ linii oznacza, że jesteś świetnym kochankiem. Dzięki temu bez problemu odnajdziesz się w związku, który dzieli spora różnica wieku. Zupełnie nie interesuje cię zdanie i opinia innych osób. Żyjesz dokładnie tak, jak chcesz.

2.Linia w lewej ręce znajduje się wyżej niż w prawej

Aby osiągnąć pełnię szczęścia, zupełnie nie potrzebujesz miłości i wsparcia innych osób. Drobne wyzwania są dla ciebie motorem napędowym do działania. Jeśli na czymś naprawdę ci zależy, zrobisz wszystko, aby to zdobyć. Przez to niekiedy sprawiasz wrażenie przemądrzałej i zadufanej w sobie.

3.Linie znajdują się na tej samej wysokości

Jesteś delikatną jednostką, której dusza przepełniona jest spokojem i optymizmem. Zmiany są dla ciebie koniecznością, którą wolałabyś omijać szerokim łukiem. Twoja empatia i wyrozumiałość sprawia, że naprawdę trudno jest ci się oprzeć. Nic dziwnego, że gdy tylko wejdziesz do pomieszczenia, przyciągasz spojrzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ręce

Ręce są prawdziwą skarbnicą wiedzy o nas samych.

Ręce

Poznanie cech charakteru nigdy nie było łatwiejsze.

Ręce

Wszystko zależy od ułożenia linii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
  3. Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest w niebezpieczeństwie? „Pojawiły się jakieś groźby”
  4. Nie żyje Janusz Dzięcioł. Tragiczny wypadek zwycięzcy programu „Big Brother”
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?